wiechoo - lubi

 • wiechoo lubi Komentarz

  BRAWA I GRATULACJE DLA WYGRANYCH !! Powodzenia w dalszej grze !

 • wiechoo lubi Komentarz

  Milicic to jedna wielka porażka, najsłabszy, przereklamowany trener PLK. Nawet jakby dostał 20 baniek na zawodników to i tak nic by z tego nie wyszło...szkoda tylko kadry bo już było źle a teraz jest już dno dna

 • wiechoo lubi Komentarz

  Żyto chłopie co ty ku... bredzisz najlepiej zamilcz

 • wiechoo lubi Komentarz

  Czy ja dobrze widzę ? 100% faworyt ligi, czyli Supermyszy jeździły ze skazanym przed sezonem na utrzymanie Startem, a typ tłumaczy się pogodą i torem ??? Żyto człowieku nie ośmieszaj się... już lepiej po prostu pomilczeć i wziąć się do roboty.

 • wiechoo lubi Komentarz

  Czy ktoś w końcu zrobi porządek z tymi gwiazdkami? Jak byk widać jak gwizdki gwiżdżą pod przeciwników Zastalu. To jest kryminał!

 • wiechoo lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • wiechoo lubi Komentarz

  Nie tego oczekiwali kibice Zastalu - kolejn zawód w tak ważnym meczu. WSTYD. Jeśli mają tak dalej Zastalowcy grać, to taniej jest zrezygnować z zawodników kosztujących wiele i dać szanse młodym

 • wiechoo lubi Komentarz

  Słaby trener, to i słabe wyniki.

 • wiechoo lubi Komentarz

  Jakby Milicic nie próbował na siłę tak długo trzymać na parkiecie Garbacza, który gra totalne padło to Ostrów spokojnie by wygrał...

 • wiechoo lubi Komentarz

  Jak znam Piesiewicza, to w przypadku wykrycia covida w trakcie meczy wylosuje wygranych i przydzieli samodzielnie puchar Polski.

 • wiechoo lubi Komentarz

  Nie bardzo wiem z czego można być dumnym? Graliśmy prawie w najmocniejszym składzie , który mogą uzupełnić drugi Ponitka i Sokół. Ale przegrywamy z trzecim lub czwartym garniturem Niemców!! Schenk jako "jedynka" jest beznadziejny. Ile można klepać piłkę w miejscu. Nastawiony jest na indywidualne granie, a nie kreowanie gry. Dobrze chociaż , że w tym meczu Balcerowski grał blisko kosza, a nie wyłaził za łuk gdzie jest w zasadzie niegroźny. Jak na początek to bardzo kiepsko to wygląda. To nie klubowe granie, gdzie można wymienić jednego amerykańskiego gracza na innego jeśli nie idzie.

 • wiechoo lubi Komentarz

  Takie gadanie, żeby siebie wybielać. Mówi o dumie, a zęby bolało jak się oglądało naszą grę, z czego byc dumnym i zadowolonym? Gramy 2-3 poziomy niżej niz kadra Taylora i nie chodzi tu, że brakowało 2-3 zawodników, oni aż tyle nie zmienia, gdy wrócą. Nie przepadałem za Taylorem, wydawało mi się, ze nje wykorzystał potencjały kadry jaka prowadził, ale nie można mu odmówić, ze tamta kadra miała jakis styl i wyniki, dobrze sie ta grę oglądało. Tutaj? Jest tragicznie i w ataku i w obronie Schenk powinien juz więcej powołań nie dostawać, AJ powinien wrócić, albo inny naturalizowany rozgrywającym bo naprawdę od tego sie zaczyna. Olejniczak i Garbacz cofnęli sie w rozwoju, z tym ze Garbacz grał bo faworyzowany przez Milicicia.

 • wiechoo lubi Komentarz

  Nie wiem z czego ten Igor taki dumny. 2 porażki ze słabymi drużynami i brak pomysłu na grę. Miałem nadzieję że Igor wie co robi a okazuje się że jak nie ma transferów to nie ma Igora. Żal na to patrzeć

 • wiechoo lubi Komentarz

  A piesiewicz pewnie nadal swoje będzie w kółko powtarzał o neutralności terenu.

 • wiechoo lubi Komentarz

  Wiadomo, w pierwszym meczu to wina sędziów, w piątym meczu to wina zmęczenia. Mecze 2,3,4 wygrane pewnie i oczywistym skillem. P.S. Zmęczenie? Zobacz Igoś ile w tym sezonie meczy rozegrał (i jeszcze rozegra) Zastal a ile ostrów i nie bądź bezczelny mówieniem o zmęczeniu. Już i tak macie swoją publikę, kosze i sędziów. Wszystko opłacone i dopiero będzie siara jak nie będziesz potrafił tego wykorzystać. I oby ze sprawiedliwości stało się zadość.

 • wiechoo lubi Komentarz

  Chcialbym aby sie to dzis skonczylo mimo ze kibicuje Zastalowi. Tego nie da sie ogladac.Co od.... sedziowie to sie w pale nie miesci.A pseudo komentatorzy to sami sie osmieszaja, I zero ibiektywizmu, Romanski to chyba pampersy ma.

 • wiechoo lubi Komentarz

  Siła spokoju tym razem góra...Chłopaki z Ostrowa zagotowali sie jak dzieciaki, widac prezio nierozgarnięty za duzo im do głów ponabijał. Zachowania Florence,a jak i decyzji sedziego nie skomentuje. Gramy dalej Zastal

 • wiechoo lubi Komentarz

  Kurde...gwizdki kupione hala kupiona...wszystko przygotowane...a tu taki psikus...brawa Zastal!!! Ale tak już serio to już w połowie drugiej kwarty wiedziałem że Zastal to wygra... wystarczyło popatrzeć jak na ławeczkę zawodnicy się udają...nasi truchcikiem na świeżości...przeciwnik miał problemy by tam dojść...

 • wiechoo lubi Komentarz

  Igor płaczek to najlepszy moment spotkania, jak ja uwielbiam patrzeć jak wyciska łzy hahahaha Prezes Stali musi zadbać o bańkę wody dla Igora, żeby się nie odwodnił biedaczek !!!

 • wiechoo lubi Komentarz

  Nastawili się na ten tytuł jak szczerbaty na suchary.Miało być 4-0 a tu od razu zonk i 0-1.Brawo zielonogórzanie! pomimo że 3 gwizdków się starało,to daliście radę.Jutro poprawiny i będziecie w połowie drogi.Brawo za już i prosimy o jeszcze.