atom - lubi

 • atom lubi Komentarz

  @atom: Skopać to możesz ogródek he he powodzenia

 • atom lubi Komentarz

  @atom: Uwazaj na siebie .

 • atom lubi Komentarz

  do wszystkich nierozumnych !!!-
  uzytkownik : najlepszy tor w PGE , to troll z Lublina ! przestancie wiec odpisywac jak do stalowca ....

 • atom lubi Komentarz

  Gdyby wypisać wszystkie słowa jakie kojarzą się z Rosją to z całą pewnością na tej liście nie byłoby prawdy i uczciwości. Słowo Rosja to jakby synonim kłamstwa. Wystarczy napisać że Putinov to człowiek KGB także na najwyższym szczeblu już jest burdel.

 • atom lubi Komentarz

  Gdyby Rosjanie znali wcześniej Burmistrza Włoch, zorganizowałby im Czempionat Mira za 200 tys.zł i Maserati, hahaha

 • atom lubi Komentarz

  Tyle razy pisałem...Pod tym "redaktorem" NIE KOMENTUJEMY! Chyba,że będzie coś o L4

 • atom lubi Komentarz

  @atom: Buty naprawialem wczoraj :}}} Sorry za bledne odczytanie Twoich intencji :}}}To o kapliczce nawet dobre :}

 • atom lubi Komentarz

  proponuje nie komentować w ogóle artykułów pewnego pana bez względu na to jak bardzo będą one prowokacyjne dla nas i napuszczające nas na siebie , nie karmmy głównego mąciwody i trolla

 • atom lubi Komentarz

  @Artt: a Ty akurat wiesz kto pieniądze dostał czy nie dostał....jesteś księgowym w tych klubach czy może należysz do teamów zawodników?....nie, poczytałeś trochę ploteczek w internecie i udajesz eksperta....nie pomyślałeś, że skoro się PUK zdecydował na powrót do Stali to chyba nie było mu tutaj tak źle....

 • atom lubi Komentarz

  @Artt: Ta plajtująca od lat Stal, to chyba jakiś diabelski klub. W Lublinie dają Kasprzakowi milion więcej, a on podpisuje kontrakt w Stali i to na dwa lata! To się nadaje do programu "Nie do wiary", czy "Nie z tej Ziemi".

 • atom lubi Komentarz

  Poważnie? Ten niespłacony i okradziony PUK, który wraca żeby go znowu dalej okradać i Anders , któremu Stal nie płaci jak wszystkim ponoć przekonali kolejnego Duna do 5 lat w męczarniach i niewoli?...aha:)))))))

 • atom lubi Komentarz

  Ostafiński od kiedy jest pobandzie ty już chłopie jesteś u siebie. Czytają Cię przedszkolaki kto ma olej w głowie zerknie na pobandzie, ubogo graficznie ale rzetelnie dziennikarsko i nie robią z ludzi debili. Czemu z nimi wszyscy gadają a ty gadasz z kuluarami .....

 • atom lubi Komentarz

  Ten portal schodzi na psy.
  Opisuje rzekome półprawdy ;
  A czy to nie było tak że motor powiedział Krzysiek damy ci tyle a tyle choć do nas ;
  Ale widać że redaktor cierpi że nikt z nim nie chcę gadać .to on musi bajki
  Pisać.
  Ciekawe kogo po Krzysiu zaatakuje ;
  No i czekam na cięta ripostę Krzyśka do redaktorka że te plucie .
  Temat Drabika i Janowskiego nie zrobił szału .

 • atom lubi Komentarz

  Doczytałem do momentu "wg naszej wiedzy" i ... nagle automatycznie odłączyło mnie i przestałem byc ciekawy co i jaką wiedzę posiadają SF z Ostafińskim na czele. Hej, redaktorze Ostafiński, czy zwrócił pan uwagę na to, że użytkownicy tego portalu w większości robią sobie z was jaja. Teraz już bez ogródek śmieją się wam w żywe oczy. Podnieście poziom, bo niedługo nawet przedszkolaki będą się kulać ze śmiechu z waszych artykułów.

 • atom lubi Komentarz

  Redaktorze, tyle kolejnych lat w jednym klubie jakie zaliczył Krzysztof Kasprzak, bywa nie często. Może wierniejszym jednemu klubowi w ostatnich czasach był, Adrian Miedziński. Przecież ta gorzowska Stal nie była taka pewna utrzymania się w Ekstralidze i każdy z zawodników oglądał się za innym klubem. Na około dwa miesiące przed zakończeniem sezonu Kasprzak powiedział, że będzie chciał dalej jechać w gorzowskim klubie i słowa dotrzymał mimo kuszenia go większą gotówką.

 • atom lubi Komentarz

  Każdy czytelnik tego portalu prędzej uwierzy Kasprzakowi niż Ostafińskiemu.

 • atom lubi Komentarz

  Kasuj dalej posty ty podróbo dziennikarza . Żalosny tak jak ten cały portal syfy który zszedł dawno na psy. Ljung dobrze prawi nazywając Cię w rzetelnym dziennikarsko Po bandzie po imieniu. Hieno.

 • atom lubi Komentarz

  Wzruszyłem się że nadredaktor się wzruszył. Jeszcze nigdy nie czytałem go w stanie wzruszenia. Do tej pory mi łzy lecą. Idę się uchlać, może mi przejdzie. Muszę wypić 20 "Dębowych Mocnych"

 • atom lubi Komentarz

  Dariusz zarzucajacy komuś kłamstwo i aktorstwo to przysłowiowe - "przygadał kocioł garnkowi " :)

 • atom lubi Komentarz

  Ostafiński ty mierny dziennikarzu. Jak można napisać o braku wierności i przywiązania do klubu o zawodniku który jeździ w nim od 2012 roku? Czy ty facet rozumiesz sens słów które używasz? Co do sytuacji w jakiej był Krzysiek to sprawa jest prosta. Wiedział o zaległościach i może nie był pewien ich wyrównania to szukal innego klubu, innej możliwości zarabiania na życie. Pomimo oferty z innego klubu cały czas miał jak to się mówi "z tyłu głowy" że to Stal jest tym pierwszym klubem do negocjacji jak wszystko zostanie spłacone. Tak się stało i nie pieniądze go skłoniły do zostania tylko najwidoczniej inne czynniki. Nie dumaj już, nie twórz pierdół i nie rób tandetnej sensacji. Ty masz źródło informacji? Kto tobie powie coś wartościowego i na poważnie? Jakiego klubu w Polsce nie oplules swoimi beznadziejnymi tekstami? Nawet nie ma sensu abyś kasował posta bo będę go sukcesywnie wklejał.