bruno42 - lubi

 • bruno42 lubi Komentarz

  Polonia wygra bez problemu finał, Łódź w barażu też by pewnie pokonali.

 • bruno42 lubi Komentarz

  W 2020 1-Liga Mega Ciekawa.

 • bruno42 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • bruno42 lubi Komentarz

  hlib jest na koksie

 • bruno42 lubi Komentarz

  Spójrzmy na wszystkie tabele z tego roku i poszukajmy klubu z Rzeszowa...oj nie ma... a teraz poszukajmy zawodników z którymi Rzeszów rozliczył się za zeszły rok ...tez nie ma ojojoj

 • bruno42 lubi Komentarz

  Klubami których w EŻ być nie powinno są kluby z Częstochowy za przekręt z długami i z Torunia za wynik sportowy. Odwalić się od Lublina!!!!!

 • bruno42 lubi Komentarz

  Stępniewski to typowy człowiek korpo. Najważniejsza jest otoczka i wyszukane słownictwo, a merytoryka jest na drugim planie. W żużlu chodzi o emocje. Na starym stadionie na Broniewskiego jak nie mogłem zdążyć do toalety, bo była kolejka, to (muszę to dosłownie opisać, by zachować realia tamtych czasów) szczałem pod betonowym murem (jak na Tor-Torze niegdyś). Dobra, nieelegancko to było, ale wtedy liczył się ŻUŻEL. Nie było elektronicznej tablicy, tylko chłopacy ze szkółki zmieniali ręcznie wynik numerami z tektury. A dziś liczy się to czy zawodnik w upalny dzień ma zapięty kewlar po samą szyję, czy prezes klubu nie gania w krótkich spodenkach, czy logo sponsora najśmieszniejszej ligi świata jest widoczne itp. Żużel zszedł na dalszy plan.

 • bruno42 lubi Komentarz

  Jeżeli chodzi o Toruń, to nic nie jest niemożliwe ;)

 • bruno42 lubi Komentarz

  Oni nie chca ale jak dostana zaproszenie nie odmówią.
  Przecież tym klubem "kierują" nadal Ci ludzie co chcieli przekupić zawodników z gdańska aby sie utrzymać..

 • bruno42 lubi Komentarz

  GetWell ma cos w sobie , ze mi ich nie zal. Niech spadna, moze sie odbuduja i awansuja w sportowej walce (nie jak GKM, Wlokniarz czy wlasnie Torun ).

 • bruno42 lubi Komentarz

  Bylem , jestem i bede za budowa nowego stadionu , ale tylko wtedy gdy lubelaki zadecyduja ,ze miasto ma wybudowac taki stadion{chyba ze znajdzie sie prywatny inwestor}.To sa ogromne koszty .A nie tylko dlatego ,ze sie komus toy toje nie podobaja .Moim zdaniem stadion powinien byc z dachem nad calym torem , a nie taka fuszerka jak w Toruniu .Jesli klub nie dostanie licencji to jestem za tym ,aby calkowicie zlikwidowac zuzel w Lublinie .Szkoda pieniedzy na cos co z rywalizacja sportowa nie ma nic wspolnego !

 • bruno42 lubi Komentarz

  To jest właśnie sport w Polsce są równi i równiejsi.W ogóle nie powinno być takiego tematu i nieważne czy chodzi tutaj o Toruń czy jakikolwiek inny klub.Wypowiedź Stępniewskiego jest niesmaczna i szukania haka na Motor , który sportowo zdecydowanie zasługuje na E-lige kompromituje wszystkich tych śmiesznych rządzących.Może niech w miejsce Koziołków zaproszą rzeszowską Stal pod wodzą diamentowego Nawrockiego ?

 • bruno42 lubi Komentarz

  Może i Toruń nie inicjuje tych wydarzeń ale chyba każdy jest w stanie wyobrazić sobie taki scenariusz- awansuje ROW, spada Apator. Motor wygrywa baraż albo zajmuje 6 miejsce ale nie dostaje licencji. Zgodnie z regulaminem idą zapytania do przegranego w barażu, kolejnych drużyn z Nice ligi ale nie ma chętnych. Eliga rozpisuje konkurs na uzupełnienie ligi i tu wiadomo, że tylko Toruń spełnia wymagania. I tak kosztem Motoru mamy Toruń w elipie w 2020. Czy mamy wypowiedź Krużyńskiego traktować jako odmowę udziału w takim konkursie? Są naiwni, którzy wierzą, że Toruń w takim konkursie nie wystartuje??

 • bruno42 lubi Komentarz

  Sklad Get Well może wygladac nastepujaco:
  1.Doyle
  2.Ch.Dolar
  3.J.Dolar
  4.Holszanski
  5.Zlotowa
  6.Poliglot
  7.Niebylski
  8.Bajkowski

  Nie ma takich zawodnikow?Alez nic bardziej mylnego!!Oczywiście ze sa.W Toruniu wszystko jest.

 • bruno42 lubi Komentarz

  Wchodzimy z buta do 1. ligi.....i już nikt nie jest w stanie tego zatrzymać!
  Druga liga już jest pozamiatana, możecie się jarać play-offami, a działacze w 2 lidze już wiedzą kto wchodzi ;-)

 • bruno42 lubi Komentarz

  Polonia Bydgoszcz zaczyna marsz na szczyt !!!

 • bruno42 lubi Komentarz

  Tak trzymaj Josh!!!
  Mamy prawdziwego lidera! Pozdrowienia dla całej drużyny i kibiców z Bydgoszczy!!

 • bruno42 lubi Komentarz

  Biorac pod uwagę kto jest wlascicielem Get Well oraz jaka polityke prowadzi w klubie to myslenie o powrocie do ekstraligi w Toruniu schowałbym do lodówki.Na później.Do znudzenia może każdy mowic ze bez dobrych juniorow nie ma sukcesow.Pan Terminski jest innego zdania.Torun nie szkoli juniorow na POZIOMIE EKSTRALIGOWYM.Tak wiec ta droga powrotu przez własnych silnych juniorow odpada.Torun nie ma w składzie wychowankow,nie ma zawodnikow którzy walcza za klub,za swoje miasto.Dziekujemy za to wszystkim z Get Well.Tak wiec nie tendy droga do powrotu.Co wiec zostaje?Niestety dluzszy pobyt w 1 lidze.Az zmieni się wlasciciel i jego wizja rozwoju zuzla w Toruniu.Projekt Get Well w naturalny sposób się skompromitowal poprzez degradacje.Chyba nikt zdrowy psychicznie nie chce już slyszec o Get Well.Taki lokalny synonim porażki i nieudacznictwa.W sporcie.Panowie z CENZURY mam nadzieje ze nie usuniecie slow prawdy.Ona boli, bo musi bolec jak klub spada z ligi.

 • bruno42 lubi Komentarz

  na tak bezradnym stadionie nigdy nie powinna sie odbyc zadna mistrzowsko obsadzona impreza

 • bruno42 lubi Komentarz

  sponsor dość poważny jak na bydgoskie warunki powinien dojść,którego sąsiedzi powinni także znać:)))
  ___________-
  Apator ;))))