Kickboxing. Tragiczna śmierć Antonio Gonzaleza. Spadł na niego mężczyzna, który wypadł z balkonu

Do tragicznego wypadku doszło w jednym z hoteli w hiszpańskiej Marbelli. Z balkonu na siódmym piętrze wypadł mężczyzna, który spadł na kickboxera Antonio Gonzaleza. Obaj zginęli na miejscu.

Mateusz Kozanecki
Mateusz Kozanecki
Antonio Gonzalez Archiwum prywatne / Na zdjęciu: Antonio Gonzalez
Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę w hiszpańskiej Marbelli. Według informacji przekazanych przez świadków oraz brytyjski "Mirror" 43-letni kickboxer Antonio Gonzalez spędzał czas ze swoimi przyjaciółmi.

Z niewyjaśnionych przyczyn z balkonu na siódmym piętrze wypadł 49-letni Brytyjczyk Tony Holmes, który spadł prosto na Gonzaleza. Obaj mężczyźni zginęli na miejscu.

- Czasami życie zabiera ludzi, który na to nie zasługują, w najgłupszych, najbardziej nierealnych okolicznościach - powiedział w rozmowie z "Mirror" przyjaciel Gonzaleza, Ivan.

- Moje kondolencje dla jego rodziny. Był wielkim człowiekiem, bliskim swoim klientom i rodzinie. Spoczywaj w pokoju przyjacielu. Marbella o tobie nie zapomni - dodał.

- Żadne słowa nie opisują tego, jak się teraz czuję. Jestem pewna, że moje dzieci będą o tobie pamiętać i to, jak bardzo byłeś kochany przez nas - powiedziała córka Holmesa Chantelle.

Antonio Gonzalez miał 43 lata. W Marbelli prowadził siłownię.

Czytaj także:
Artur Szpilka wróci pod koniec roku. Rewanż z Radczenką nie jest priorytetem
Izu Ugonoh zadebiutuje na KSW 54!

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×