Walka życia Arkadiusza Wrzoska na Glory 78. Za nim pierwsze spotkanie z legendą [WIDEO]

4 września w Rotterdamie Arkadiusz Wrzosek stoczy najważniejszą walkę w karierze. Jego rywalem będzie legenda kickboxingu, Badr Hari. Polak i Marokańczyk spotkali się po raz pierwszy na konferencji prasowej przed galą Glory 78.

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Arkadiusz Wrzosek zmierzy się z Badrem Harim Twitter / Arkadiusz Wrzosek zmierzy się z Badrem Harim
Starcie Wrzoska z Harim to pojedynek wieczoru Glory 78 w Holandii. Mistrz FEN w kategorii ciężkiej jest skazywany na porażkę w starciu z doświadczonym 36-latkiem.  Polak zamierza jednak udowodnić, że należy do czołówki światowej i chce sprawić niespodziankę. 

- Badr Hari to najbardziej niebezpieczny zawodnik na tej planecie. Dla mnie to było jak sen, ale teraz podchodzę do tego jak do kolejnej walki - powiedział Arkadiusz Wrzosek na konferencji prasowej (tłumaczenie za madfight.pl).

Reprezentant Uniq Fight Team Warszawa jest związany kontraktem z Glory od 2018 roku. Do tej pory w najlepszej organizacji K-1 na świecie stoczył dwie walki. W debiucie na punkty pokonał go Benjamin Adegbuyi, a w drugim występie Wrzosek znokautował Demoreo Dennisa.

ZOBACZ WIDEO: Odważne słowa! Mateusz Gamrot nie gryzie się w język: Gram grubo!

- Może przegra, ale da świetną walkę? On tak czy inaczej będzie zwycięzcą, nawet jak przegra. Czy stanie się to w pierwszej, drugiej rundzie czy decyzją, on już jest zwycięzcą - powiedział o Polaku Badr Hari.

Marokański-holenderski kickboxer to były mistrz K-1, It's Showtime oraz finalista K-1 World Grand Prix z 2009 roku. W zawodowej karierze stoczył aż 122 walki, z których 106 wygrał (92 przez nokaut).

Zobacz także:
Przegrał z Gamrotem, chce walki z legendą
Dana White odpiera zarzuty

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×