Koszmarny widok. Tak wyglądał po upadku

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / primozroglic / Na zdjęciu: Primoz Roglic
Instagram / primozroglic / Na zdjęciu: Primoz Roglic
zdjęcie autora artykułu

Primoz Roglic zamieścił w mediach społecznościowych zdjęcia, które pokazują skalę obrażeń ciała, których doznał w wyniku upadku na trasie Euskal Herriko Itzulia.

W tym artykule dowiesz się o:

Na 4. etapie Euskal Herriko Itzulia 2024 (Wyścigu Dookoła Kraju Basków) Primoz Roglic (BORA-hansgrohe) i kilku innych zawodników uczestniczyło w kraksie (więcej TUTAJ).

Słoweński kolarz odniósł liczne obrażenia ciała i był zmuszony wycofać się z imprezy. 34-letniemu Rogliciowi szczęśliwie udało się uniknąć złamań i poważniejszej kontuzji.

Mistrz olimpijski w jeździe indywidualnej na czas z Tokio 2020 uspokoił swoich sympatyków, że proces leczenia przebiega prawidłowo i wkrótce wróci do peletonu.

Zdjęcia, które zamieścił na Instagramie (patrz slajdy - nr 1 i 3 - poniżej), pokazują skalę obrażeń. Widok wprawdzie nie napawa optymizmem, ale Roglic zapewnił fanów, że wszystko idzie w dobrym kierunku.

"Wspomnienia z 3. i 4. etapu Euskal Herriko Itzulia. Czuję się trochę lepiej. Życzę wszystkim szybkiego powrotu do zdrowia. Do zobaczenia na trasie!" - podkreślił we wpisie na portalu społecznościowym.

Zobacz: Koszmarna kraksa. Są nowe informacje o stanie zdrowia zawodnika

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: gwiazdor NBA nie przestaje zadziwiać. Jak on to trafił?

Źródło artykułu: WP SportoweFakty