Czwarte miejsce Rafała Majki na szóstym etapie wyścigu USA Pro Challenge

Rafał Majka zajął czwarte miejsce w jeździe indywidualnej na czas w wyścigu USA Pro Challenge. Zwycięzcą szóstego etapu został Tejay van Garderen.

Piotr Ziemka

26-letni Tejay van Garderen odniósł drugą wygraną w USA Pro Challenge 2014. Najlepszy był również na trzecim etapie. Jazda indywidualna na czas w Vail liczyła szesnaście kilometrów. W czołowej dziesiątce uplasowało się dwóch Polaków. Czwarty był Rafał Majka. Tuż za zwycięzcą Tour de Pologne 2014 znalazł się Michael Rogers, który trzykrotnie wygrał jazdę na czas na mistrzostwach świata.

Na siódmej pozycji uplasował się Bartosz Huzarski. Wysoko sklasyfikowany został również trzeci z biało-czerwonych - Paweł Poljański, który zajął jedenastą lokatę. W rywalizacji uczestniczyło 118 kolarzy.

Ostatni etap wyścigu będzie liczył 126 kilometrów. Rozpocznie się w Boulder, a zakończy w Denver.