EuroBasket 2022. Sprawdź, kiedy kolejny mecz reprezentacji Polski

Sromotną porażką zakończył się drugi mecz mistrzostw Europy koszykarzy dla Polaków. Biało-Czerwoni polegli z Finlandią, a już w poniedziałek czeka ich kolejne spotkanie turnieju. Sprawdź szczegóły!

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Mateusz Ponitka WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: Mateusz Ponitka
Tegoroczne mistrzostwa Europy w koszykówce kapitalnie rozpoczęły się dla reprezentacji Polski. Biało-Czerwoni na starcie pokonali gospodarzy grupy D - Czechów 99:84. Niestety, w drugiej kolejce było już znacznie gorzej.

Polacy źle weszli w sobotni mecz z Finlandią, która po kilku minutach wyszła na prowadzenie i nie oddała go już do końca. Ostatecznie starcie zakończyło się wysoką porażką 59:89 (więcej o meczu TUTAJ).

Teraz podopiecznych Igora Milicicia czeka dzień przerwy. Do rywalizacji polscy koszykarze wrócą w najbliższy poniedziałek, 5 września. Nasi zawodnicy zmierzą się z Izraelem, a początek spotkania zaplanowano na godzinę 14:00.

Transmisję ze spotkania przeprowadzi TVP Sport. Mecz można oglądać zarówno w telewizji, jak i online na stronie internetowej serwisu. WP SportoweFakty tradycyjnie przeprowadzi tekstową relację LIVE z meczu.

W ramach pierwszej kolejki Izrael wygrał z Finlandią po dogrywce 89:87. Drugie spotkanie rozegra w sobotę, o godz. 21:00, z Holandią.