Zabrakło smaku - trenerski dwugłos po meczu Lider - CCC

Beniaminek ekstraklasy nie sprostał doświadczonej drużynie CCC Polkowice. Losy spotkania rozstrzygnęły się w trzeciej kwarcie, przegranej przez drużynę Blachy Pruszyński Lider 8:19.

Andrzej Walczak

Krzysztof Koziorowicz (trener CCC): W Pruszkowie nie jest łatwo o zwycięstwo, o czym przekonał się w tym sezonie Lotos. Lider bardzo dobrze gra na obwodzie, a Amerykanki umiejętnie radzą sobie w grze jeden na jeden. Mimo to w pierwszej połowie mój zespół bardzo dużo punktów stracił pod koszem. To było wymęczone zwycięstwo. Swoje zrobiliśmy, ale zabrakło w tym smaku.

Jacek Rybczyński (trener Lidera): Jestem zadowolony z gry swoich dziewczyn. Kolejny dobry mecz w ich wykonaniu, a przed kolejnym meczu w Brzegu jest to dobrą informacją. Zabrakło nam wsparcia Ashley Shields, która zawsze dawała nam około 20 punktów, ale dzisiaj nie trafiała z obwodu. Te pozycje były, brakowało jednak skuteczności.