Mayo kłócił się z Gay'em

Starcie pomiędzy Denver Nuggets a Memphis Grizzlies uświetnił pojedynek strzelecki Carmelo Anthony'ego i O.J. Mayo. To był jednak nie koniec emocji z udziałem gracza Niedźwiadków.

Łukasz Brylski

Koszykarz klubu ze stanu Tennessee, który zanotował 40 punktów starł się także ze... swoim kolegą z drużyny. Rozochocony świetnym występem O.J. Mayo w czwartej kwarcie podczas przerwy na żądanie skrytykował pozostałych graczy Grizzlies za niewracanie się do obrony.

Wówczas zareagował Rudy Gay, który wdał się w pyskówkę z Mayo. Dwójkę krewkich graczy rozdzielił trener Lionell Hollins oraz pozostali koszykarze Niedźwiadków. Szkoleniowiec po spotkaniu zbagatelizował całe zajście. - Kazałem się im zamknąć. Tutaj nie chodzi o jakiś wielki konflikt. Obydwaj kochają zwycięstwa. Takie rzeczy zdarzają się w ogniu rywalizacji - powiedział Hollins.

W podobnym tonie wypowiedzieli się dwaj zainteresowani gracze. - Nie byłem zadowolony, ponieważ wierzyłem, że jesteśmy w stanie pokonać rywali. Ludzie nie powinni wyciągnąć zbyt daleko idących wniosków - stwierdził Mayo.

Grizzlies przegrali z Denver 123:133. Po trzech meczach legitymują się bilansem 1:2.