Sochan trafił jedną ręką, a potem... Komentator aż się zaśmiał!

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / TVP Sport / Na zdjęciu: zachowanie Jeremy'ego Sochana
Twitter / TVP Sport / Na zdjęciu: zachowanie Jeremy'ego Sochana
zdjęcie autora artykułu

Wystarczył jeden moment, aby Jeremy Sochan rozbawił widzów przed telewizorami, a także samych komentatorów TVP Sport. Reprezentant Polski po wykonaniu rzutu wolnego w meczu z Finlandią postanowił zbić "piątkę"... rywalowi.

W tym artykule dowiesz się o:

Reprezentacja Polski w koszykówce walczy o igrzyska olimpijskie w Paryżu. Niestety, pierwsze spotkanie w turnieju kwalifikacyjnym nie poszło po myśli podopiecznych Igora Milicicia, którzy w środę (3 lipca) przegrali z Bahamami (81:90). Dzień później nadszedł czas na decydujące starcie przeciwko Finlandii.

Mecz był ostry, z dużą liczbą fauli. Przez to Biało-Czerwoni dość często stawali na linii rzutów wolnych. Jeremy Sochan mógł więc zaprezentować swoją niecodzienną technikę rzutową, a konkretnie jedną ręką. W pewnym momencie doszło do niecodziennej sytuacji.

Zawodnik San Antonio Spurs postanowił przybić "piątkę" reprezentantowi Finlandii - Miro Little'owi. Sochan zaskakującym zachowaniem rozśmieszył komentatorów TVP Sport.

Wspomniana stacja opublikowała nagranie z tej sytuacji w mediach społecznościowych. "Rzut wolny jedną ręką... i próba zbicia piony z Finem" - czytamy na platformie X.

Czwartkowe spotkanie reprezentacji Polski z Finlandią jest ogromnej wagi. Zwycięzca awansuje z grupy i zachowa szanse na igrzyska olimpijskie w Paryżu.

Zobacz też: Syn LeBrona Jamesa podpisał już gwarantowany kontrakt. Wiemy, ile zarobi

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: poszła na plażę o 8 rano. Co za zdjęcia!

Źródło artykułu: WP SportoweFakty