Postawa większości graczy to skandal! - komentarze po meczu Polonia Warszawa - Kotwica Kołobrzeg

Dla podopiecznych Wojciecha Kamińskiego sobotni pojedynek z Kotwicą był pierwszym meczem rozegranym w tym sezonie przed własną publicznością. Polonia Warszawa grająca jak do tej pory tylko na wyjazdach debiut w odnowionej hali na Kole zaliczyć może do udanych. Warszawianie pokonali kołobrzeżan 84:79.

Katarzyna Zbrzeźna

Wojciech Kamiński (Polonia Warszawa): Gratuluję drużynie przeciwnej, która walczyła do końca meczu. My za szybko uwierzyliśmy, że mecz jest już wygrany i dlatego goście otrzymali od nas szansę. Na szczęście z niej nie skorzystali i ostatecznie to my zwyciężyliśmy. Moi zawodnicy przez 37 minut zaprezentowali naprawdę fajną koszykówkę, która mam nadzieję podobała się zgromadzonym kibicom.

Michał Kwiatkowski (Polonia Warszawa): Kotwica bardzo dobrze zagrała ostatnie minuty spotkania. Rzucili kilka trójek z rzędu, ale udało nam się obronić wynik. W następnych pojedynkach będziemy dalej walczyć o kolejne zwycięstwa.

Dariusz Szczubiał (Kotwica Kołobrzeg): Nie mamy może wybitnej drużyny, ale w dotychczas rozegranych meczach umieliśmy postawić przeciwnikom twarde warunki. W sobotę czołowi zawodnicy mojej drużyny przeszli po prostu obok meczu i muszę dowiedzieć się o co chodzi. Postawę, którą pokazała większość graczy przez 35 minut to był skandal.

Sławomir Sikora (Kotwica Kołobrzeg): Cały mecz w naszym wykonaniu wypadł słabo. W końcówce spotkania też czegoś zabrakło. Gdybyśmy wygrali to można by powiedzieć, że wykonaliśmy dobrą robotę. Niestety stało się inaczej, pomyliliśmy się i przegraliśmy.