Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Mistrzostwa Europy U-18: Dzień II

Za nami drugi dzień Mistrzostw Europy koszykarzy do lat 18. Polacy pokonali po ciężkim boju Grecję 68:61. Wygrywały także zespoły Chorwacji, Turcji, Serbii, Hiszpanii, Francji, Rosji i Litwy.
Jacek Seklecki
Jacek Seklecki

Grupa A:

480f9e01719ed555404363.gif Polska - Grecja 480f9841235fc461904126.gif68:61
(19:15, 20:15, 13:23, 16:8)

Polska: Mateusz Ponitka 17, Michał Michalak 14, Piotr Niedźwiedzki 12, Przemysław Karnowski 12, Tomasz Gielo 7, Grzegorz Grochowski 4, Filip Matczak 2, Jan Grzeliński 0.

Grecja: Larentzakis 17, Melissaratos 12, Bochoridis 11, Zoumpos 9, Dimakopoulos 4, Tselentakis 4, Kamperidis 4.

480f96e2e0e9c449305038.gif Chorwacja - Słowenia 480f9fd6e2fb4020786544.gif60:50
(8:16, 20:9, 13:14, 19:11)

Chorwacja: Cubric 15, Brzoja 14, Buovac 8, Ramljak 7, Junakovic 6, Krstanovic 5, Vukovic 3, Mikulic 2.

Słowenia: Rupnik 13, Dimec 10, Rojc 6, Osolnik 6, Kastelic 5, Bosnjak 4, Tomic 3, Lapornik 2, Gominsek 1.


Grupa A

Lp</B> Drużyna</B> M</B> PKT</B> Z</B> P</B>
1. Chorwacja 2 4 2 0
2. Polska 2 4 2 0
3. Słowenia 2 2 0 2
4. Grecja 2 2 0 2


Grupa B:

493c31c772552521538578.gif Turcja - Finlandia 480f9802c1eef985520745.gif87:57
(14:18, 30:10, 20:16, 23:13)

Turcja: Dokuyan 14, Erulku 14, Eroglu 10, Geyik 10, Altunbey 7, Ozen 7, Candan 6, Tuncer 6, Tekin 6, Turen 4, Sipahi 3.

Finlandia: Naapi 15, Tarjanne 11, Dolenc 8, Caven 7, Mattila 5, Nuolivirta 5, Maki 3, Huolila 3.

480f9f9706a84481181599.gif Serbia - Niemcy 4863dae50b32e202922128.gif70:54
(23:14, 16:12, 13:13, 18:15)

Serbia: Popovski 14, Mcic 11, Mitrovic 9, Miljenovic 8, Bezbradica 8, Jankovic 7, Milosevic 6, Krstic 5, Dangubic 2.

Niemcy: Radosavljevic 15, Schroder 11, Theis 7, Zipser 6, Marin 5, Hartmann 2, Bekteshi 2, Jorch 2, Richter 2, Unterluggauer 2.


Grupa B

Lp</B> Drużyna</B> M</B> PKT</B> Z</B> P</B>
1. Serbia 2 4 2 0
2. Niemcy 2 3 1 1
3. Turcja 2 3 1 1
4. Finlandia 2 2 0 2


Grupa C:

48a02190c2e58617248730.gif Hiszpania - Łotwa 480fa110d9d5f791229873.gif79:58
(18:8, 25:11, 22:18, 14:21)

Hiszpania: Abrines 16, Suarez 12, Fernandez 9, Sanz 8, Perez 7, Vives 6, Olaizola 6, Gomez 6, Diez 4, Hernangomez 3, Medori 2.

Łotwa: Berzins 13, Krumins 7, Grazulis 7, Jakovics 6, Reinfelds 6, Bikse 5, Kalnins 4, Strazdins 3, Ginters 3, Sipolins 2, Silins 2.

480f86478c45f923460533.gif Francja - Czechy 485152aa0969c082736746.gif71:48
(22:10, 14:17, 17:10, 18:11)

Francja: Invernizzi 12, Dallo 11, Jean-Charles 9, Faroux 8, Howard 7, Dinal 6, Benon 6, John 5, Jaiteh 4, Sene 3.

Czechy: Herman 11, Bajar 7, Lycka 7, Svandrlik 6, Kyzlink 5, Bernath 4, Festr 4, Lachamn 2, Fait 2.


Grupa C

Lp</B> Drużyna</B> M</B> PKT</B> Z</B> P</B>
1. Hiszpania 2 4 2 0
2. Francja 2 4 2 0
3. Czechy 2 2 0 2
4. Łotwa 2 2 0 2


Grupa D:

480f9e8aeded2796423633.gif Rosja - Ukraina 480fa072840e3120098531.gif75:54
(20:10, 19:13, 24:22, 12:9)

Rosja: Gudumak 21, Goldyrev 15, Khrebtov 12, Rodionov 8, Trudhkin 7, Loginov 5, Levshin 5, Karpenko 2.

Ukraina: Zuikov 11, Gerun 10, Artamonov 8, Zagreba 8, Shundel 7, Kobets 6, Lugovtsov 2, Pishchikov 2.

480f9bef0a530002803061.gif Litwa - Włochy 480f910de5c75741060161.gif82:79
(23:19, 22:17, 16:17, 21:26)

Litwa: Olisevicius 23, Lekunas 19, Semaska 10, Jogela 8, Kymantas 7, Gudaitis 7, Nerkevicius 5, Lekavicius 2, Mockevicius 1.

Włochy: Della Valle 24, Veccia 12, Tessitori 12, Imbro 9, Chillo 8, MAgrini 6, Gaspardo 4, Giovara 2, Monaldi 2.


Grupa D

Lp</B> Drużyna</B> M</B> PKT</B> Z</B> P</B>
1. Litwa 2 4 2 0
2. Włochy 2 3 1 1
3. Rosja 2 3 1 1
4. Ukraina 2 2 0 2

Polub Koszykówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (2):

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×