Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Mistrzostwa Europy U-18: Dzień III

Trwa trzeci dzień Mistrzostw Europy koszykarzy do lat 18. Najważniejszym wydarzeniem tej serii gier dla polskich kibiców będzie wieczorny mecz Polska - Chorwacja, który zadecyduje, która z tych reprezentacji wygra zmagania w grupie A.
Jacek Seklecki
Jacek Seklecki

Grupa A:

480f96e2e0e9c449305038.gif Chorwacja - Polska 480f9e01719ed555404363.gif78:72
(20:27, 14:10, 19:14, 25:21)

Chorwacja: Brzoja 22, Krstanovic 15, Kuovac 11, Boban 11, Ramljak 9, Mikulic 6, Junakovic 2, Vukovic 2.

Polska: Mateusz Ponitka 18, Przemysław Karnowski 17, Grzegorz Grochowski 12, Michał Michalak 11, Piotr Niedźwiedzki 10, Tomasz Gielo 4, Jan Grzeliński 0, Filip Matczak 0, Łukasz Bonarek 0, Daniel Szymkiewicz 0.

480f9fd6e2fb4020786544.gif Słowenia - Grecja 480f9841235fc461904126.gif66:64
(17:17, 17:16, 19:10, 13:21)

Słowenia: Rupnik 14, Rojc 12, Gominsek 8, Tomic 7, Kastelic 7, Skerbec 7, Dimec 5, Osolnik 4, Bosnjak 2.

Grecja: Tselentakis 11, Agravanis 9, Zoumpos 9, Bochoridis 8, Larentzakis 8, Kamperidis 7, Maragkos 6, Deligeorgis 4, Melissaratos 2.


Grupa A

Lp</B> Drużyna</B> M</B> PKT</B> Z</B> P</B>
1. Chorwacja 3 6 3 0
2. Polska 3 5 2 1
3. Słowenia 3 4 1 2
4. Grecja 3 3 0 3


Grupa B:

480f9802c1eef985520745.gif Finlandia - Niemcy 4863dae50b32e202922128.gif56:88
(17:16, 7:25, 18:24, 14:23)

Finlandia: Caven 13, Naapi 11, Seppala 8, Dolenc 7, Tarjanne 6, Huolila 3, Puotila 2, Mattila 2, Maki 2, Nuolivirta 2.

Niemcy: Bektechi 18, Radosavljevic 16, Schroder 10, Haukohl 10, Zipser 9, Richter 8, Theis 6, Marin 5, Bleck 3, Jorch 2, Hartmann 1.

493c31c772552521538578.gif Turcja - Serbia 480f9f9706a84481181599.gif82:75
(25:22, 17:16, 18:24, 22:13)

Turcja: Erulku 21, Geyik 17, Sipahi 13, Dokuyan 12, Candan 6, Tekin 5, Altunbey 4, Eroglu 4.

Serbia: Micic 19, Milosevic 16, Jankovic 13, Mitrovic 12, Milijenovic 8, Bezbradica 4, Dangubic 3.


Grupa B

Lp</B> Drużyna</B> M</B> PKT</B> Z</B> P</B>
1. Serbia 3 5 2 1
2. Turcja 3 5 2 1
3. Niemcy 3 5 2 1
4. Finlandia 3 3 0 3


Grupa C:

485152aa0969c082736746.gif Czechy - Łotwa 480fa110d9d5f791229873.gif46:71
(14:28, 9:16, 8:12, 15:15)

Czechy: Kyzlink 14, Herman 11, Kriz 6, Lycka 4, Festr 4, Svandrlik 4, Fait 2, Bajar 1.

Łotwa: Berzins 12, Reinfelds 10, Krumins 9, Grazulis 9, Strazdins 9, Silins 7, Sipolins 6, Jakovics 3, Ginters 3, Kalnins 3.

480f86478c45f923460533.gif Francja - Hiszpania 48a02190c2e58617248730.gif63:72
(18:23, 15:15, 13:12, 17:22)

Francja: Jaiteh 14, Invernizzi 10, Jean-Charles 9, Howard 8, Adjagba 5, Faroux 5, Sene 4, Dallo 3, Dinal 3, John 2.

Hiszpania: Diez 15, Abrines 13, Hernangomez 11, Fernandez 10, Sanz 8, Suarez 8, Olaizola 4, Perez 3.


Grupa C

Lp</B> Drużyna</B> M</B> PKT</B> Z</B> P</B>
1. Hiszpania 3 6 3 0
2. Francja 3 5 2 1
3. Łotwa 3 4 1 2
4. Czechy 3 3 0 3


Grupa D:

480fa072840e3120098531.gif Ukraina - Włochy 480f910de5c75741060161.gif80:85
(20:21, 17:17, 20:22, 23:25)

Ukraina: Gerun 29, Artamonov 26, Zuikov 11, Zagreba 5, Furs 4, Pishchikov 2, Shundel 2, Kobets 1.

Włochy: Della Valle 20, Tessitori 19, Imbro 12, Monaldi 10, Veccia 9, Chillo 5, Giovara 4, Magrini 3, Fallucca 3.

480f9e8aeded2796423633.gif Rosja - Litwa 480f9bef0a530002803061.gif78:82
(18:14, 15:19, 15:21, 20:28)

Rosja: Trushkin 21, Goldyrev 13, Khrebtov 12, Gudumak 9, Loginov 8, Rodinov 6, Zakharov 6, Karpenko 3.

Litwa: Semaska 17, Paliukenas 16, Olisevicius 12, Kymantas 12, Lekunas 11, Gudaitis 8, Grigonis 2, Dimsa 2, Jogela 2.


Grupa D

Lp</B> Drużyna</B> M</B> PKT</B> Z</B> P</B>
1. Litwa 3 6 3 0
2. Włochy 3 5 2 1
3. Rosja 3 4 1 2
4. Ukraina 3 3 0 3


W kolejnej fazie zagrają:

Grupa E:

Polska, Chorwacja, Słowenia, Serbia, Turcja, Niemcy

Grupa F:

Hiszpania, Francja, Łotwa, Litwa, Włochy, Rosja

Polub Koszykówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (0):

    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×