Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Mistrzostwa Europy U-18: Dzień IV

Czwarty dzień Mistrzostw Europy koszykarzy do lat 18 przyniósł niezwykle interesujące rozstrzygnięcia. Najważniejszym wydarzeniem tej serii gier dla polskich kibiców było zwycięstwo naszej kadry w starciu z Turcją.
Jacek Seklecki
Jacek Seklecki

Grupa E:

480f9fd6e2fb4020786544.gif Słowenia - Serbia 480f9f9706a84481181599.gif73:81
(19:18, 19:22, 19:20, 16:21)

Słowenia: Dimec 26, Rupnik 22, Rojc 13, Tomic 4, Bosnjak 3, Skerbec 3, Osolnik 2.

Serbia: Dangubic 15, Milosevic 15, Mitrovic 14, Milijenovic 9, Bezbradica 7, Jankovic 7, Micic 6, Popovski 6, Krstic 2.

493c31c772552521538578.gif Turcja - Polska 480f9e01719ed555404363.gif59:62
(24:18, 17:13, 11:17, 7:14)

Turcja: Candan 11, Geyik 11, Tekin 9, Sipahi 7, Dokuyan 6, Erulku 4, Eroglu 4, Altunbey 3, Calban 2, Ozen 2.

Polska: Mateusz Ponitka 14, Michał Michalak 13, Piotr Niedźwiedzki 12, Tomasz Gielo 10, Przemysław Karnowski 5, Grzegorz Grochowski 3, Daniel Szymkiewicz 3, Filip Matczak 2, Jan Grzeliński 0.

4863dae50b32e202922128.gif Niemcy - Chorwacja 480f96e2e0e9c449305038.gif51:52
(10:14, 10:10, 15:13, 16:15)

Niemcy: Schroder 11, Radosavljevic 11, Zipser 9, Theis 9, Marin 5, Bekteshi 4, Richter 2.

Chorwacja: Brzoja 22, Ramljak 13, Boban 5, Cubric 3, Junakovic 3, Krstanovic 2, Buovac 2, Mikulic 2.


Grupa E

Lp</B> Drużyna</B> M</B> PKT</B> Z</B> P</B>
1. Chorwacja 3 6 3 0
2. Serbia 3 5 2 1
3. Polska 3 5 2 1
4. Turcja 3 4 1 2
5. Niemcy 3 4 1 2
6. Słowenia 3 3 0 3

Grupa F:

480f910de5c75741060161.gif Włochy - Francja 480f86478c45f923460533.gif70:72
(18:23, 17:19, 22:16, 13:14)

Włochy: Della Valle 26, Tessitori 22, Gaspardo 9, Imbro 6, Veccia 3, Giovara 2, Chillo 2.

Francja: Jaiteh 12, Faroux 10, Invernizzi 9, Dallo 9, John 8, Jean-Charles 8, Dinal 8, Adjagba 4, Benon 3, Dene 1.

480f9e8aeded2796423633.gif Rosja - Hiszpania 48a02190c2e58617248730.gif59:94
(18:19, 11:24, 14:26, 16:25)

Rosja: Gudumak 22, Loginov 8, Trushkin 5, Orlenko 4, Goldyrev 4, Rodionov 2, Afanasyev 2, Levshin 2, Khrebtov 2.

Hiszpania: Abrines 21, Fernandez 19, Sanz 14, Diez 7, Perez 6, Olaizola 6, Gomez 6, Vives Torrent 4, Hernangomez 4, Homs 4, Suarez 3.

480fa110d9d5f791229873.gif Łotwa - Litwa 480f9bef0a530002803061.gif45:86
(16:27, 10:20, 12:19, 7:20)

Łotwa: Strazdins 8, Silins 6, Grazulis 6, KAlnins 5, Krumins 4, Sipolins 4, Bikse 3, Jakovics 3, Reinfelds 2, Berzins 2, Saulitis 2.

Litwa: Mockevicius 13, Lekunas 10, Gudaitis 10, Lekavicius 9, Jogela 8, Dimsa 8, Kymantas 7, Paliukenas 7, Olisevicius 6, Semaska 4, Narkevicius 2, Grigonis 2.


Grupa E

Lp</B> Drużyna</B> M</B> PKT</B> Z</B> P</B>
1. Hiszpania 3 6 3 0
2. Litwa 3 6 3 0
3. Francja 3 5 2 1
4. Włochy 3 4 1 2
5. Rosja 3 3 0 3
6. Łotwa 3 3 0 3

O miejsca 13-16:

480f9841235fc461904126.gif Grecja - Ukraina 480fa072840e3120098531.gif93:67
(21:21, 25:12, 14:18, 33:16)

Łotwa: Larentzakis 31, Deligeorgis 20, Agravanis 11, Bochoridis 9, Melissaratos 9, Tselentakis 4, Kamperidis 4, Maragkos 4, Dimakopoulos 1.

Litwa: Gerun 23, Zuikov 12, Artamonov 10, Shundel 9, Furs 8, Zhukovskyy 2, Zagreba 2, Pishchikov 1.

480f9802c1eef985520745.gif Finlandia - Czechy 485152aa0969c082736746.gif55:72
(18:19, 15:13, 11:21, 11:19)

Finlandia: Seppala 13, Dolenc 10, Naapi 10, Huolila 6, Tarjanne 5, Caven 5, Nuolivirta 4, Mattila 2.

Czechy: Kriz 21, Kyzlink 15, Lycka 13, Festr 7, Herman 7, Svandrlik 5, Bernath 2, Bajar 2.

Polub Koszykówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (4):

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×