Anwil rozpoczyna przygotowania bez Brkicia i Millera

Problemy z wizami wjazdowymi do Polski, to przyczyna nie stawienia się jeszcze Marko Brkicia oraz Paula Millera we Włocławku. Obaj powinni jednak dołączyć do kolegów we wtorek. Tymczasem w niedzielę na Kujawy zawitał ponownie Gerrod Henderson. W poniedziałek natomiast powinien stawić się Łukasz Koszarek, który wcześniej reprezentował Polskę podczas turnieju w Bormio.

Patryk Kurkowski
Patryk Kurkowski

Anwil jako drugi zespół w PLK skompletował skład. W poniedziałek klub rozpoczyna treningi. Jednak jak do tej pory we Włocławku nie stawiło się dwóch koszykarzy - Paul Miller oraz Marko Brkić. Obaj mają bowiem problemy z wizami. - Są to sprawy proceduralne, na które nie mamy, niestety, wpływu. Mam nadzieję, że w poniedziałek Miller wreszcie wizę dostanie i wraz z Brkiciem we wtorek będą już we Włocławku - powiedział na łamach "Gazety Pomorskiej" Hubert Hejman, menedżer Rottweilerów.

W niedzielę do Włocławka zawitał Gerrod Henderson. Natomiast w poniedziałek do drużyny dołączy Łukasz Koszarek, który reprezentował Polskę podczas turnieju we włoskim Bormio.

Jak do tej pory wszyscy gracze przeszli pomyślnie badania lekarskie i są gotowi do pierwszych zajęć ze Zmago Sagadinem, które będą odbywać się na obiektach Anwilu.

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×