Miodrag Rajković: Musimy utrzymać taki poziom w kolejnych meczach

PGE Turów Zgorzelec od zwycięstwa rozpoczął finałową serię ze Stelmetem Zielona Góra. Czarno-zieloni w czwartek pokonali zielonogórzan 100:88.

Dawid Borek
Dawid Borek

Zgorzelczanie w drugiej połowie zbudowali sporą przewagę, której nie oddali już do końca spotkania. - Myślę, że zagraliśmy bardzo dobry mecz. Wygraliśmy trzy kwarty. Pod koniec meczu mieliśmy problem z naszą grą, z obroną korzystnego dla nas wyniku, popsuł się atak. Koniec końców utrzymaliśmy przewagę - podsumował Miodrag Rajković.

Trener PGE Turowa Zgorzelec nie ukrywa, że celem jego drużyny jest utrzymanie wysokiego poziomu gry w kolejnych spotkaniach finałowej serii. - Moim zdaniem finałowa seria na pewno będzie bardzo trudna i długa. Spodziewam się, że wciąż będziemy grali na takim poziomie, w takim samym rytmie jak w pierwszym meczu, a na koniec zdobędziemy mistrzostwo - dodał Serb.

- Bardzo ważne było to, że wielu zawodników włączyło się do gry i pomagali liderom. Przebieg finałowej serii mogą zmienić takie małe rzeczy. Dla mnie jest ważne, że koszykarze mający zwykle mniej minut na parkiecie, zagrali niezłe spotkanie, wnieśli coś do naszej gry - zakończył Miodrag Rajković.

PGE Turów Zgorzelec - Stelmet Zielona Góra 100:88Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Pomóż nam ulepszać nasze serwisy - odpowiedz na kilka pytań.