Oświadczenie Wikany Start Lublin: Zamierzamy wyciągnąć konsekwencje wobec organizatora

Tuż przed pierwszym meczem inaugurującym PGE Turów Arenę doszło do przykrego incydentu. Klub z Lublina zamierza wyciągnąć konsekwencje wobec organizatora.

Karol Wasiek
Karol Wasiek

Inauguracja nowej hali w Zgorzelcu zapowiadała się fascynująco. Niestety, do czasu, w którym jeden z kibiców, choć w tym kontekście jest to słowo zdecydowanie na wyrost, a zatem jeden z uczestników wydarzenia, postawił zepsuć święto. Mężczyzna wbiegł na parkiet tuż przed rozpoczęciem spotkania, skierował się w stronę Bryona Allena, czarnoskórego rozgrywającego Wikany Startu Lublin i uderzył zawodnika zespołu gości.

PGE Turów Zgorzelec całkowicie odciął się od zachowania mężczyzny, a prezes Waldemar Łuczak przeprosił za tę sytuację, sygnalizując chęć rozmowy z Allenem zaraz po zakończeniu meczu.

Okazuje się, że po poniedziałkowym zajściu w Zgorzelcu - amerykański combo-guard rozważa wyjazd z Polski i rozstanie się z Wikaną Start Lublin! Klub z Lublina wydał specjalne oświadczenie w tej sprawie. Działacze chcą wyciągnąć konsekwencje wobec organizatora.

OŚWIADCZENIE

Inauguracja PGE Turów Areny... prawie znakomita

Czy Bryon Allen opuści Lublin?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×