Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

I liga: Sokół pierwszy w półfinale (wyniki)

PTG Sokół Łańcut łatwo ograł w Radomiu rezerwy Rosy i jako pierwszy zespół na zapleczu ekstraklasy awansował do półfinału rozgrywek 2014/2015.
Patryk Pankowiak
Patryk Pankowiak

play-off:

ACK UTH Rosa Radom - PTG Sokół Łańcut 60:88 (12:20, 9:22, 21:28, 18:18)

Rosa: Bonarek 13, Kardaś 11, Schenk 11, Czajkowski 10, Stopierzyński 7, Kapturski 3, Gos 3, Sobuta 2, Cetnar 0, Zegzuła 0, Zwęgliński 0.

Sokół: Kulikowski 18, Pisarczyk 16, Rduch 16, Pławucki 14, Klima 9, Bręk 6, Wrona 4, Balawender 3, Czerwonka 2, Buszta 0, Fortuna 0.

Stan rywalizacji: 3-0 dla PTG Sokoła Łańcut.

Zagłębie Sosnowiec - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 68:89 (19:29, 11:29, 22:19, 16:12)

Zagłębie: Przyborowski 17, Bogdanowicz 11, Nowerski 10, Piechowicz 10, Mordzak 9 Gospodarek 6, Kosiński 3, Sadło 2, Osiakowski 0.

Stal: Andrzejewski 20, Żurawski 13, Ochońko 11, Suliński 11, Pisarczyk 10, Adamczewski 8, Mroczek-Truskowski 6, Sirijatowicz 5, Olejnik 3, Spała 2, Milczyński 0, Zębski 0.

Stan rywalizacji: 3-0 dla BM Slam Stali Ostrów Wielkopolski.

Spójnia Stargard Szczeciński - Legia Warszawa 72:63 (10:18, 15:25, 25:12, 22:8)

Spójnia: Stokłosa 20, Pluta 19, Koszuta 13, Łukasz Bodych 9, Paweł Bodycz 5, Żytko 3, Soczewski 2, Mieczkowski 1, Berdzik 0, Wróblewski 0.

Legia: Bierwagen 11, Wilczek 11, Aleksandrowicz 9, Malewski 8, Kobus 7, Kwiatkowski 6, Trybański 4, Świderski 3, Wilczek 3, Cechniak 2.

Stan rywalizacji: 2-1 dla Legii Warszawa.

Znicz Basket Pruszków - Miasto Szkła Krosno 65:77 (19:23, 16:19, 18:25, 12:10)

Znicz: Linowski 19, Janiak 14, Kowalewski 11, Czosnowski 10, Put 9, Tokarski 2, Bonarek 0, Hybiak 0, Janik 0, Jaśkiewicz 0, Kaczmarzyk 0, Tarczyk 0.

Miasto Szkła: Parzych 30, Oczkowicz 16, Baran 9, Dłuski 9, Wyka 7, Małgorzaciak 3, Pieloch 3, Dusiło 0, Musijowski 0, Salamonik 0,

Stan rywalizacji: 3-0 dla Miasta Szkła Krosno.

play-out

SKK Siedlce - Astoria Bydgoszcz 88:85 po dogrywce (26:19, 16:23, 18:17, 18:19, d. 10:7)

SKK: Sobiło 25, Sulima 15, Ratajczak 12, Michalski 10, Bal 9, Gawrzydek 8, Dębski 5, Weres 4, Michalski 0, Nędzi 0, Osiński 0.

Astoria: Prostak 29, Szyttenholm 18, Fatz 12, Laydych 11, Barszczyk 5, Kutta 5, Lewandowski 3, Krzywdziński 2, Robak 0.

Stan rywalizacji: 1-1.

AZS Politechnika Poznań - meritumkredyt Pogoń Prudnik 77:82 (16:23, 18:25, 22:17 21:17)

AZS: Baszak 25, Wielechowski 10, Budnikowski 9, Rutkowski 9,Rzeczkowski 9, Janowski 8, Szydłowski 5, Rostalski 2 Krawiec 0, Pawełczyk 0.

Pogoń: Nowakowski 16, Stalicki 16, Chmielarz 14, Bodziński 12, Grygiel 11, Leszczyński 10, Cichoń 3, Lipowczyk 0.

Stan rywalizacji: 2-0 dla Pogoni Prudnik.

Polub Koszykówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (0)
    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×