Przeciętny debiut Berishy w Cibonie Zagrzeb

Aż 31 minut na parkiecie w spotkaniu z KK Zadar spędził Dardan Berisha, reprezentant Polski. Gracz nie zdołał jednak uchronić swojej drużyny od porażki.

Karol Wasiek

W czwartek rozpoczął się kolejny sezon w Lidze Adriatyckiej. W pierwszym spotkaniu Cibona Zagrzeb, w której występuje Dardan Berisha, mierzyła swoje siły na wyjeździe z KK Zadar.

Goście fatalnie rozpoczęli zawody, bo już po pierwszej kwarcie przegrywali różnicą dziesięciu oczek. Później próbowali odrabiać straty, ale na nic to się zdało. KK Zadar pewnie wygrał 62:53.

Berisha na parkiecie spędził aż 31 minut. W tym czasie zdobył osiem punktów (2/4 za dwa, 1/7 za trzy, 1/2 za jeden).

Warto wspomnieć o tym, że w ekipie gospodarzy wystąpiło dwóch byłych przedstawicieli TBL - Ivan Marinković (King Wilki Morskie) i Drago Pasalić (Energa Czarni Słupsk). Znacznie lepiej wypadł ten pierwszy, który uzyskał 11 oczek.