NCAA: Pierwsza porażka zespołu Przemysława Karnowskiego

W czwartek na parkiety uczelnianej ligi NCAA po raz czwarty w tym sezonie wybiegła drużyna Gonzagi. Niestety przegrała ona po raz pierwszy.

Stanisław Grabowski
Spotkanie pomiędzy Texas A&M Aggies, a Gonzaga Bulldogs było bardzo wyrównane. Do przerwy 35:32 prowadzili ci pierwsi. Lepsza druga połowa sprawiła, iż Przemysław Karnowski i jego koledzy mieli szansę wygrać ten mecz. Polak trafił w końcówce jednego wolnego, doprowadzając do remisu 61:61. Wtedy to również jeden osobisty wykorzystał zawodnik rywali Danuel House, a ostatnia akcja Bulldogs i rzut Silasa Melsona był niecelny. Nasz center w tym pojedynku zanotował 10 punktów (4/8 za 2, 2/4 za 1), 5 zbiórek, 2 asysty, stratę. Po tej porażce 61:62 Gonzaga legitymuje się na chwilę obecną bilansem 3-1.

Texas A&M Aggies - Gonzaga Bulldgos 62:61 (35:32)