Reprezentantka Polski wzmocniła MKS Polkowice!

MKS Polkowice postanowił wzmocnić kadrę swojej drużyny przede decydującymi spotkaniami w Tauron Basket Lidze Kobiet. Nową koszykarką w kadrze Wadima Czeczuro została Agnieszka Skobel!

Krzysztof Kaczmarczyk
Krzysztof Kaczmarczyk

Jeszcze w niedzielę walczyła z JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań o wygraną w Łodzi nad Widzewem, a już we wtorek zmieniła barwy klubowe. Agnieszka Skobel, bo o niej mowa, dokończy sezon w ekipie MKS Polkowice.

Beniaminek z Poznania nie gra już w tym sezonie tak naprawdę o nic. Olbrzymie problemy finansowe sprawiły, że z ogromnych przedsezonowych ambicji nic nie wyszło. Drużynę opuściły wszystkie zawodniczki zagraniczne, a teraz odchodzi i krajowa liderka.

Skobel ma wzmocnić siłę rażenia polkowickiego zespołu, który walczyć o medale. MKS legitymuje się obecnie bilansem 14:4 i zajmuje czwarte miejsce w tabeli TBLK. Dokładnie taki sam bilans mają jednak ekipy z miejsc drugiego i trzeciego, czyli Artego Bydgoszcz i Ślęza Wrocław.

W ekipie z Poznania reprezentacyjna skrzydłowa notowała na swoim koncie średnio 9,6 punktu, 5,2 zbiórki, 2,8 przechwytu i 2 asysty na mecz.

Skobel to druga zawodniczka, która w minionych dniach dołączyła do kadry MKS-u. Wcześniej na podobny ruch zdecydowała się Corin Adams, która zdążyła już zadebiutować w polkowickim zespole podczas niedzielnego starcia z drużyną JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec.

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×