Zespół Aarona Cela nie przestaje zadziwiać

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty /  /
WP SportoweFakty / /

11. zwycięstwo z rzędu odniosła ekipa Aarona Cela. AS Monaco pokonało w sobotę na wyjeździe Chalons-Reims 88:87. La Roja do play-offów przystąpi z pierwszego miejsca.

W tym artykule dowiesz się o:

AS Monaco, beniaminek ligi francuskiej, rewelacyjnie spisuje się w obecnym sezonie. La Roja z bilansem 26:7 zajmuje pierwsze miejsce w tabeli i do play-offów przystąpi z pozycji lidera. To ogromny sukces drużyny, w której występuje Aaron Cel.

Reprezentant Polski przyczynił się do zwycięstwa w spotkaniu z Chalons-Reims. Zawodnik trafił wszystkie pięć rzutów z gry i zdobył 10 punktów.

AS Monaco po dramatycznym meczu wygrało 88:87, mimo że po trzeciej kwarcie podopieczni Zvezdana Mitrovicia prowadzili aż 70:48!

Ostatnie dziesięć minut to popis gry gospodarzy, którzy zdobyli aż 39 punktów! Mimo wszystko to jednak goście cieszyli się ze zwycięstwa, dla których była to 11. wygrana z rzędu.

W ostatniej kolejce AS Monaco na własnym parkiecie zmierzy się z Cholet Basket.

{"id":"","title":""}