Aaron Cel z premierową wygraną

BCM Gravelines-Dunkerque z Aaronem Celem w składzie odniósł pierwsze zwycięstwo w sezonie. Zespół reprezentanta Polski po dramatycznym spotkaniu pokonał Paris Levallois 70:68.

Karol Wasiek

Aaron Cel w poniedziałkowym spotkaniu z Paris Levallois w ciągu 24 minut spędzonych na parkiecie zdobył sześć punktów (2/5 z gry, 1/1 za jeden punkt). Do swojego dorobku dołożył cztery zbiórki i trzy asysty, co złożyło się na eval na poziomie "12" (czwarty w drużynie). Zespół do zwycięstwa poprowadził Steven Gray, autor 23 oczek.

BCM Gravelines-Dunkerque po 30 minutach pewnie prowadził 63:47 i wydawało się, że spokojnie dowiezie przewagę do samego końca. Tymczasem do odrabiania strat rzucili się goście, którzy zredukowali straty do jednego punktu. W końcówce więcej opanowania zachowali gospodarze - wygrali 81:79.

Dla zespołu Aarona Cela było to pierwsze zwycięstwo w sezonie.