Piotr Stelmach: Mamy wiele do poprawy

Podopieczni Piotra Ignatowicza w pierwszej kolejce zawiedli na całej linii. Czy AZS Koszalin zrehabilituje się w starciu z Energą Czarnymi Słupsk?

Jakub Artych
Jakub Artych
PAP / Darek Delmanowicz

Koszykarze z Koszalina mają nad czym myśleć. AZS nie dość, że przegrał z Miastem Szkła Krosno (65:72), to na dodatek w maszynie trenera Piotra Ignatowicza nie działało wiele elementów.

- Nie ma co ukrywać, że drużyna z Krosna zagrała od nas lepiej w tym meczu. Wygrali go zasłużenie. Dla nas natomiast był to pierwszy występ w tym sezonie i widać, że jeszcze nam brakuje. Tak naprawdę jesteśmy nowym zespołem i czeka nas jeszcze wiele pracy - tłumaczył Piotr Stelmach, zawodnik AZS-u.

Zespół z Koszalina w przerwie letniej przeszedł prawdziwą rewolucję kadrową. Drużynie ewidentnie brakuje jeszcze zgrania i zrozumienia. - Musimy wyeliminować nasze przestoje w obronie i ataku. W pierwszym spotkaniu zespół z Krosna zapłacił jeszcze frycowe, ale w starciu z nami było widać, że nabrali pewności siebie i to przyniosło skutek - analizuje były gracz Anwilu Włocławek.

Zaledwie trzy dni po spotkaniu w Krośnie, drużynę Piotra Ignatowicza czeka kolejny mecz. Tym razem AZS przed własną publicznością spotka się z Energą Czarnymi Słupsk, którzy w pierwszej kolejce niespodziewanie przegrali z Polfarmeksem Kutno.

- Mamy kolejny mecz, w którym trzeba zagrać o wiele lepiej. Musimy stworzyć kolektyw i być prawdziwą drużyną - kończy Piotr Stelmach.

ZOBACZ WIDEO Grzegorz Krychowiak: za kilka dni nikt nie będzie pamiętał o stylu
Czy AZS Koszalin pokona Czarnych Słupsk?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×