Kotwica Kołobrzeg - Polpak Świecie 94:85 (wypowiedzi pomeczowe)

Kotwica Kołobrzeg pokonała po zaciętym spotkaniu Polpak Świecie 94:85. Na pomeczowej konferencji obaj szkoleniowcy przyznali, iż wynik ustawiła pierwsza część meczu.

Adrian Dudkiewicz

Sebastian Machowski (Kotwica Kołobrzeg): - Naszym kluczem do wygranej była agresywna obrona i dobra skuteczność w ataku. Jednak w końcowych fragmentach nasi zawodnicy nieco pogubili się w grze defensywnej, wskutek czego rywale zbliżyli się na niebezpieczną odległość. Jednak przewaga uzyskana w pierwszych dwóch kwartach wystarczyła, by zwyciężyć w tym meczu.

Mihailo Uvalin (Polpak Świecie): - O porażce zdecydowała pierwsza część meczu, w której zagraliśmy po prostu fatalnie. W trzeciej i czwartej kwarcie próbowaliśmy odrobić straty, ale były one zbyt duże.

Tomasz Mrożek (Kotwica Kołobrzeg): - Przed meczem wiedzieliśmy, że będzie to spotkania dwóch bardzo walecznych drużyn i to było widać na parkiecie podczas gry. W końcówce w nasze szeregi wkradło się zbytnie rozluźnienie, za co przepraszamy naszych fanów.

Paweł Kikowski (Polpak Świecie): - Na pewno cieszę się z miłego przywitania przez miejscową publiczność, wszak przez kilka lat reprezentowałem tutejszy klub. Szkoda tej przegranej, bo ona zdecydowana oddala od nas wizję awansu do pierwszej czwórki.