Nieoficjalnie: Jordan Callahan zasili Rosę Radom!

Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, znany z występów w Polsce Jordan Callahan zasili szeregi Rosy Radom. Amerykanin grał w PLK w barwach Kotwicy Kołobrzeg i Anwilu Włocławek.

Piotr Dobrowolski
Piotr Dobrowolski

Jordan Callahan, który w sezonie 2013/2014 występował w Polskiej Lidze Koszykówki w barwach Kotwicy Kołobrzeg i Anwilu Włocławek, w poniedziałek ma podpisać kontrakt z Rosą Radom.

Zatrudnienie 26-latka to odpowiedź na problemy kadrowe, z jakimi od początku sezonu boryka się wicemistrz Polski na pozycjach 1 i 2. Jedynym nominalnym rozgrywającym w składzie drużyny prowadzonej przez Wojciecha Kamińskiego jest bowiem Tyrone Brazelton. Wciąż z kontuzją stopy zmaga się Daniel Szymkiewicz i nie wiadomo, kiedy powróci do treningów.

Jest co prawda Filip Zegzuła, ale wobec urazu Jakuba Staniosa, jakiego ten doznał w sobotnim meczu pierwszej ligi z Notecią Inowrocław, zawodnik z podwójną licencją będzie teraz bardzo pomocny rezerwom, znajdującym się w dolnych rejonach tabeli.

Callahan wystąpił w 35 spotkaniach sezonu 2013/2014 PLK (16 w Kotwicy i 19 w Anwilu), zdobywając średnio 15,3 punktu oraz notując blisko 4 asysty i 3,4 zbiórki na mecz.

ZOBACZ WIDEO Nowy prezes PZLA. Olszewski pokonał Skuchę (źródło: TVP SA)
Czy zakontraktowanie Jordana Callahana to dobre posunięcie Rosy Radom?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×