Kolejny występ Przemysława Karnowskiego w Lidze Letniej NBA

Kolejny występ w rozgrywkach Ligi Letniej NBA zanotował Przemysław Karnowski. Polak, który reprezentuje Charlotte Hornets, w przegranym meczu z Indianą Pacers (77:84) zdobył cztery punkty i miał trzy zbiórki.

Karol Wasiek
Reuters / James Snook-USA TODAY Sports
Drugi mecz na parkietach Ligi Letniej NBA rozegrał Przemysław Karnowski. Polak, podobnie jak w debiucie, znów odegrał tylko epizod.

W spotkaniu z Indianą Pacers (77:84) koszykarz spędził na parkiecie zaledwie pięć minut - najmniej ze wszystkich zawodników w Charlotte Hornets. Karnowski grał jedynie w pierwszej połowie.

W tym czasie Polak zanotował dwie skuteczne akcje w ataku, co złożyło się na zdobycie czterech punktów. Środkowy miał także trzy zbiórki.