W sobotę hit kolejki I ligi. Kto dysponuje mocniejszą kadrą?

Już w sobotę będziemy świadkami hitu I ligi pomiędzy Legią Warszawa a Max Elektro Sokołem Łańcut. Która drużyna dysponuje mocniejszą kadrą?

Jakub Artych
Jakub Artych
Kibice dodadzą skrzydeł Legii?

Czas na pierwsze starcie gigantów w tym sezonie. Trudno wyobrazić sobie bowiem, że któreś z ekip zabraknie w wielkim finale I ligi. Zarówno Legia Warszawa jak i Max Elektro Sokół Łańcut nie ukrywają, że chcieliby spróbować swoich sił w PLK. Przykład Miasta Szkła Krosno jeszcze bardziej rozbudza wyobraźnię obu klubów, pokazując, że ekstraklasa nie jest taka straszna jak ją malują.

Na początku rozgrywek w dużo lepszej formie znajduje się drużyna z Łańcuta, która z kompletem punktów przewodzi stawce I-ligowców. Trochę gorzej spisuje się klub ze stolicy, który niespodziewanie doznał już dwóch porażek przed własną publicznością. Małym usprawiedliwieniem dla zespołu Piotra Bakuna mogą być liczne kontuzje, które nękają legionistów od początku sezonu.

Kto będzie faworytem hitu kolejki? Na pierwszy rzut oka takim wydaje się być Max Elektro Sokół, który ma piekielnie silny zespół. Drużyna z Warszawy nie może jednak pozwolić sobie na kolejną porażkę w hali przy ulicy Obrońców Tobruku.

Która drużyna na papierze ma mocniejszą kadrę? Zapraszamy na nasze porównanie pierwszych piątek oraz ławek rezerwowych.

Która drużyna dysponuje mocniejszą kadrą?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Koszykówkę na Facebooku
inf. własna
Zgłoś błąd
Komentarze (0)