Chris Smith zdobył dla "Stalówki" 23 punkty, trafiając 5 na 6 rzutów za trzy. W zespole Szolnoki 26 "oczek wywalczył Roko Badzim, autor ośmiu skutecznych prób zza łuku.

2
1
komentarz

Polacy od stanu 75:79 zakończyli mecz zrywem 15-1. To trzeba podkreślić. Świetny finisz żółto-niebieskich

5
1
komentarz

Świetny początek Arged BMSlam Stali w Pucharze Europy FIBA! Igor Milicić z ostrowskim zespołem ma już bilans 7-0 (6-0 w Energa Basket Lidze).

6
1
80 : 90 OST
4 kwarta czas 0:01

Trafia jeszcze Mokros, Arged BMSlam Stal pokonuje Szolnoki Olajbanysz dziesięcioma punktami!

19
6
5
80 : 88 OST
4 kwarta czas 0:08

Węgrzy zgubili piłkę, Marijan Cakarun fauluje niesportowo, a Kell trafia dwa wolne. To bardzo ważne, bo liczą się małe punkty!

10
4
80 : 86 OST
4 kwarta czas 0:20

Smith ścina pod kosz, jest nie do zatrzymania! Skrzydłowy wyprowadza "Stalówkę" na sześciopunktowe prowadzenie. Polacy bardzo blisko upragnionego zwycięstwa!

16
4
2
2
80 : 84 OST
4 kwarta czas 1:04

Chris SMITH za trzy równo z zegarem 24 sekund! I to szczelnie kryty przez obrońcę!

4 kwarta czas 1:28

Fauluje Mokros przy walce o zbiórkę w ataku, Węgrzy dostali dwa rzuty wolne, z których wykorzystali tylko jeden

1
1
1
79 : 81 OST
4 kwarta czas 2:25

Taurean Green za trzy! Amerykanin z wielkim trafieniem!

14
5
3
79 : 78 OST
4 kwarta czas 2:53

Tego było nam trzeba! Jakub Garbacz zza łuku. Jest blisko!

4 kwarta czas 3:37

Roko Badzim ÓSMY raz za trzy w tym meczu! Szolnoki na prowadzeniu!

1
2
3
74 : 75 OST
4 kwarta czas

Przerywa to Igor Milicić. Chorwat z polskim paszportem uspokaja swoich podopiecznych i ustala następne akcje

3
1
2
1
74 : 75 OST
4 kwarta czas 4:22

Ale rzut! Roko Badzim z dziewiątego metra... równo z syreną odliczającą 24 sekundy na przeprowadzenie akcji. "Stalówka" prowadzi tylko jednym punktem

4 kwarta czas 5:55

Pogubili się teraz w obronie ostrowianie, podkoszowy Szalnoki zdobywa punkty sam na sam z koszem

2
4
69 : 75 OST

Trener Gasper Potocnik prosi o przerwę. Motywuje swoich podopiecznych, jeszcze ponad siedem minut pierwszego meczu w Pucharze Europy FIBA

1
1
1
69 : 75 OST
4 kwarta czas 7:17

Szolnoki celnie zza łuku, ale Mark Ogden jest dziś świetny. Podkoszowy trafia z półdystansu

4 kwarta czas 9:35

Tak blisko nie było już dawno. Szolnoki niwelują straty, Arged BMSlam Stal musi kontratakować

63 : 69 OST
3 kwarta czas 0:00

Ogden blisko trafienia z połowy boiska równo z syreną, ale jednak piłka wypadła z kosza. Ostatnie 10 minut. Jest ciekawie!

3
63 : 69 OST
3 kwarta czas 0:02

Angelo Warner w niesamowitej akcji. Amerykanin trafia pod presją czasu z faulem, Węgrzy znów gonią. Końcówka trzeciej kwarty

3 kwarta czas 1:28

Kell wbija się pod kosz, jest faulowany. Gracz z numerem siedem trafia dwa wolne, 12 "oczek" zaliczki ostrowian

2
2
57 : 67 OST
3 kwarta czas 2:21

Ale ma dzień "Stalówka". Chris Smith raz jeszcze zza łuku - już po raz czwarty dzisiaj!

57 : 64 OST
3 kwarta czas

Igor Milicić przywołuje swoich podopiecznych, Szolnoki z dwoma skutecznymi akcjami

1
2
53 : 64 OST
3 kwarta czas 3:10

Jakub Garbacz odpowiada pięknym za nadobne. Trzy punkty!

3
1
1
53 : 61 OST
3 kwarta czas 3:21

Roko Badzim trzyma przy życiu węgierski zespół, już szósty rzut za trzy skrzydłowego!

46 : 57 OST

Trey Kell celnie z dystansu, Chris Smith nie do zatrzymania w podkoszowym wjeździe i "Stalówka" znów buduje przewagę!

3 kwarta czas 9:37

Taurean Green faulowany przy rzucie zza łuku, wykorzystuje trzy wolne. Dobry początek drugiej połowy dla ostrowian