Chris Smith zdobył dla "Stalówki" 23 punkty, trafiając 5 na 6 rzutów za trzy. W zespole Szolnoki 26 "oczek wywalczył Roko Badzim, autor ośmiu skutecznych prób zza łuku.

Polacy od stanu 75:79 zakończyli mecz zrywem 15-1. To trzeba podkreślić. Świetny finisz żółto-niebieskich

Świetny początek Arged BMSlam Stali w Pucharze Europy FIBA! Igor Milicić z ostrowskim zespołem ma już bilans 7-0 (6-0 w Energa Basket Lidze).

Trafia jeszcze Mokros, Arged BMSlam Stal pokonuje Szolnoki Olajbanysz dziesięcioma punktami!

Węgrzy zgubili piłkę, Marijan Cakarun fauluje niesportowo, a Kell trafia dwa wolne. To bardzo ważne, bo liczą się małe punkty!

Smith ścina pod kosz, jest nie do zatrzymania! Skrzydłowy wyprowadza "Stalówkę" na sześciopunktowe prowadzenie. Polacy bardzo blisko upragnionego zwycięstwa!

Chris SMITH za trzy równo z zegarem 24 sekund! I to szczelnie kryty przez obrońcę!

Fauluje Mokros przy walce o zbiórkę w ataku, Węgrzy dostali dwa rzuty wolne, z których wykorzystali tylko jeden

Taurean Green za trzy! Amerykanin z wielkim trafieniem!

Tego było nam trzeba! Jakub Garbacz zza łuku. Jest blisko!

Teraz też Warner. Kryzys "Stalówki...

Roko Badzim ÓSMY raz za trzy w tym meczu! Szolnoki na prowadzeniu!

Przerywa to Igor Milicić. Chorwat z polskim paszportem uspokaja swoich podopiecznych i ustala następne akcje

Ale rzut! Roko Badzim z dziewiątego metra... równo z syreną odliczającą 24 sekundy na przeprowadzenie akcji. "Stalówka" prowadzi tylko jednym punktem

Czwarty faul zespołowy Arged BMSlam Stali. Każdy następny będzie karany dwoma wolnymi.

Pogubili się teraz w obronie ostrowianie, podkoszowy Szalnoki zdobywa punkty sam na sam z koszem

Trener Gasper Potocnik prosi o przerwę. Motywuje swoich podopiecznych, jeszcze ponad siedem minut pierwszego meczu w Pucharze Europy FIBA

Szolnoki celnie zza łuku, ale Mark Ogden jest dziś świetny. Podkoszowy trafia z półdystansu

Chris Smith już z 18 punktami na koncie, świetna akcja obwodowego

James Florence! Pierwsze punkty Amerykanina od listopada

Tak blisko nie było już dawno. Szolnoki niwelują straty, Arged BMSlam Stal musi kontratakować

Ogden blisko trafienia z połowy boiska równo z syreną, ale jednak piłka wypadła z kosza. Ostatnie 10 minut. Jest ciekawie!

Angelo Warner w niesamowitej akcji. Amerykanin trafia pod presją czasu z faulem, Węgrzy znów gonią. Końcówka trzeciej kwarty

Warner za trzy po zbiórce w ataku. Bardzo ważne punkty dla Szolnoki

Kell wbija się pod kosz, jest faulowany. Gracz z numerem siedem trafia dwa wolne, 12 "oczek" zaliczki ostrowian

Ale ma dzień "Stalówka". Chris Smith raz jeszcze zza łuku - już po raz czwarty dzisiaj!

Igor Milicić przywołuje swoich podopiecznych, Szolnoki z dwoma skutecznymi akcjami

Jakub Garbacz odpowiada pięknym za nadobne. Trzy punkty!

Roko Badzim trzyma przy życiu węgierski zespół, już szósty rzut za trzy skrzydłowego!

Szolnoki mają już pięć fauli, Kell faulowany i trafia dwa wolne

Green lepszy od Warnera w pojedynku jeden na jednego

Kilka błędów z obu stron, niemoc Węgrów przerywa Bojan Subotic

Trey Kell celnie z dystansu, Chris Smith nie do zatrzymania w podkoszowym wjeździe i "Stalówka" znów buduje przewagę!

Trey Kell w swoim stylu wbija się pod kosz

Roko Badzim! Ale forma. Piąta "trójka" zawodnika Szolnoki

Taurean Green faulowany przy rzucie zza łuku, wykorzystuje trzy wolne. Dobry początek drugiej połowy dla ostrowian

Dla Węgrów dotychczas 12 punktów wywalczył Rako Badzim (4/6 za trzy)

Arged BMSlam Stal trafiła w pierwszej połowie aż 9 na 17 oddanych rzutów za trzy

Arged BMSlam Stal prowadzi do przerwy, ale końcówka drugiej kwarty zakończyła się serią 9-0 w wykonaniu Szolnoki. Będzie ciekawie!

James Florence pudłuje za trzy równo z końcową syreną, BMSlam Stal prowadzi do przerwy sześcioma punktami

Bojan Subotic zza łuku, teraz seria Węgrów. Przewaga ostrowian topnieje

Znów łatwe punkty Węgrów

Igor Milicić prosi o przerwę po tym, jak Szolnoki zdobyli cztery punkty z rzędu. Arged BMSlam Stal wciąż prowadzi (13 punktami)

Josip Sobin szczęśliwie, ale skutecznie. Wyleciała piłką z rąk Chorwata, mimo wszystko środkowy odnalazł się w tej sytuacji i dobił

Węgrzy przerywają serię "Stalówki", dwa punkty dla Szolnoki

Kell wymusza przewinienie rywali, ale trafia jeden z dwóch rzutów wolnych

Trzeci faul Jarosława Mokrosa, Igor Milicić ściąga go z parkietu

O przerwę prosi wściekły Gasper Potocnik. "Nie bronimy, mamy zero fauli!" - grzmiał podczas time-outu trener Węgrów

Już 8 na 12 z dystansu! Tym razem Trey Kell, po serii 8-0 "Stalówka" prowadzi aż 14 punktami

I teraz zza łuku Jarosław Mokros. Niesamowita postawa Arged BMSlam Stali. W tym momencie mają 8 na 11 z dystansu!

Jak na strzelnicy. Taurean Green trafia... za trzy!

Rozstrzelały się obie drużyny. Teraz za trzy zawodnik zespołu Szolnoki.

Chris Smith! Ale teraz seria "Stalówki! 9-0

Carl Lindbom zaakcentował swoją obecność na parkiecie. Fin celnie zza łuku, ostrowianie znów mogą odetchnąć

Chris Smith w odpowiedzi. Także za trzy. Wcześniej spudłował James Florence, ale piłkę w ataku zebrał Ogden

Roko Badzim po raz czwarty zza łuku! Przewaga Stali błyskawicznie zniwelowana

Obrona strefowa Stali rozbita celnym rzutem za trzy rywali

Warner kończy kwartę pudłem spod kosza, "Stalówka" ma siedem punktów zaliczki. Bardzo dobry początek Polaków!

Ogden zatrzymuje nieprzepisowo lidera zespołu Szolnoki, Angelo Warnera. Sędziowie orzekli faul niesportowy. Amerykanin trafia dwa wolne.

"Stalówka" znów celnie z dystansu. Tym razem Chris Smith

James Florence wchodzi na parkiet! Pierwszy raz od listopada.

Mark Ogden skutecznie zza łuku, Arged BM Slam Stal buduje przewagę!

Minęło już osiem minut meczów, a Arged BMSlam Stal popełnia pierwszy faul

Ogden zaczyna mecz z przytupem. Trafia z półdystansu z faulem! Dorzuca też rzut wolny.

Igor Milicić prosi o przerwę, na parkiet wchodzi podkoszowy Mark Ogden oraz Taurean Green

Roko Badzim dwukrotnie za trzy. Świetna odpowiedź podopiecznych Gaspera Potocnika

Jakub Garbacz znów skutecznie! Polak przedarł się pod kosz, ma siedem punktów

Garbacz trafia za trzy i jest remis, trafia też Chris Smith i Arged BMSlam Stal znów na minimalnym prowadzeniu

Szolnoki Olajbanyasz szybko odrabiają straty, już 7:4 dla węgierskiego zespołu. Trey Kell ma trzy straty

Pierwsze punkty dla Węgrów zdobywa Angelo Warner

Jakub Garbacz przecina podanie rywali i zdobywa dwa punkty w kontrze. "Stalówka" w natarciu.

Trey Kell rozpoczyna od efektownego wsadu. Polska drużyna na prowadzeniu.

Trwa prezentacja obu zespołów. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18:00.

Jeden z liderów Arged BMSlam Stali, James Florence ostatni raz widziany był na koszykarskim parkiecie 7 listopada, kiedy doznał kontuzji. Amerykanin przeszedł rehabilitację. Teraz wraca do zespołu, jest w składzie żółto-niebieskich i może wystąpić w dzisiejszym spotkaniu.

Odkąd Igor Milicić objął Arged BMSlam Stal w grudniu, "Stalówka" zwyciężyła dotychczas wszystkie sześć meczów w Energa Basket Lidze.

Pierwszy mecz w grupie C już za nami - po wyrównanym spotkaniu Ironi Ness Ziona pokonał Sporting Lizbona 86:81

Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski we wtorek rozpoczyna zmagania w FIBA Europe Cup - we włocławskiej Hali Mistrzów, gdzie zlokalizowana jest "bańka", zmierzą się z węgierską  drużyną Szolnoki Olajbanyasz. Początek spotkania o godzinie 18:00

Kto wygra wtorkowy mecz we włocławskiej "bańce" FIBA Europe Cup?