Energa Basket Liga: 23. kolejka
18 lis 2022 18:00
Szczegółowe wyniki
Drużyna
Tauron GTK Gliwice
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
zagrywka
zagrywka
K1
27
19
K2
21
27
K3
18
21
K4
15
14
D1
7
13
Total
88
94
Zobacz punkt po punkcie

Statystyki meczowe

30%
Celne rzuty
29%
8
Celne rzuty za 3 pkt
9
22
Celne rzuty za 2 pkt
20
Wszystkie statystyki
Składy
Składy meczowe nie zostały jeszcze dodane.  Zazwyczaj są one dostępne na około 1 godzinę przed meczem.
Orlen Basket Liga 2023/2024
# Drużyna M Z P PZ PS RP Pkt
1 Anwil Włocławek 302372585231227353
2 Trefl Sopot 302192570238518551
3 Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski 3019112641241722449
4 King Szczecin 3019112701253416749
5 Legia Warszawa 3019112587247311449
6 WKS Śląsk Wrocław 30171323932469-7647
7 MKS Dąbrowa Górnicza 3016142887275513246
8 PGE Spójnia Stargard 3016142453233312046
9 Polski Cukier Start Lublin 301614272027071346
10 Dziki Warszawa 30161423472382-3546
11 Icon Sea Czarni Słupsk 30141623322395-6344
12 Arriva Polski Cukier Toruń 30131724282520-9243
13 Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia 3092124522753-30139
14 Tauron GTK Gliwice 3092125772729-15239
15 Enea Stelmet Zastal Zielona Góra 3082224682737-26938
16 Muszynianka Domelo Sokół Łańcut 3052524132653-24035
Wszystkie tabele
Wiadomości