Thomas Heurtel odpowiada na akcję Gasola i nadal Francuzi na prowadzeniu.
Niesamowity blok Borisa Diaw na Pau Gasolu! To jeden z kluczowych momentów spotkania.
Bez zmiany wyniku, ale już tylko 5,5 minuty do końca spotkania!
Niezwykle ważna trójka Borisa Diawa! Francja odskakuje na 6 oczek! Czas dla Hiszpanii!
W końcu zapunktował Evan Fournier z Denver Nuggets.
Pau Gasol z 12 punktami jest najlepszym strzelcem spotkania.
Na początku, jak zwykle, seria niecelnych rzutów z obu stron.
Żadna z drużyn nie ma skuteczności powyżej 40% - kto wygra ten mecz błędów?
Niesamowity alley oop Sergio Rodrigueza do Rudy'ego Fernandeza i blok Pau Gasola w ostatniej akcji kwarty dał Hiszpanii prowadzenie 43:42 przed ostatnią odsłoną.
Francuzi nadal mają ogromne problemy w ofensywie - nic im nie wpada do kosza!
3/3 Batuma.
Nicolas Batum faulowany przy rzucie za trzy i trzy rzuty wolne dla Francuza.
Francja przez 6 minut zdobyła ledwo 4 punkty!
Florent Pietrus otrzymał faul niegodny sportowca za odepchnięcie Lllulla.
Przepychanki na parkiecie! Sergio Llull i Florent Pietrus ukarani przewinieniami technicznymi.
Juan Carlos Navarro za trzy, potem za dwa i już mamy remis!
Antoine Diot po ponad trzech minutach gry otworzył wynik dla Francji w tej kwarcie.
Pau Gasol skuteczny pod koszem i już tylko punkt straty gospodarzy! Czas dla Francji.
Francuzi zagubieni na początku drugiej połowy.
Dobry początek Hiszpanii, która odrabia straty.
Czas na drugą połowę - Hiszpanie muszą wziąć się do pracy, jeśli marzą o półfinale.
Hiszpania ma duże problemy w ofensywie - 37% w rzutach z gry, w tym 1/11 za trzy i 28 punktów do przerwy to wyniki bardzo słabe. Czy uda się zmienić oblicze gry po przerwie?
Udana końcówka Francuzów, który po pierwszej połowie zasłużenie prowadzą różnicą siedmiu punktów.
Rudy Fernandez 2/2 na linii - Hiszpania w końcówce znów podgoni wynik?
Jose Calderon za trzy i Hiszpania zmniejsza deficyt - to dopiero pierwsza trójka Hiszpanów w tym meczu.
Nicolas Batum faulowany przy rzucie za trzy, ale wykorzystał tylko dwa rzuty wolne.
Gelabale za trzy!
Świetne podanie Borisa Diawa do Mickaela Gelabale i Francja znów na prowadzeniu.
Kontuzjowany Sergio Rodriguez opuścił parkiet i kulejąc udał się do szatni. Czy jeszcze wróci do gry?
Hiszpania ma 0/8 za trzy - ten element bardzo szwankuje w ekipie gospodarzy.
Czas dla Hiszpanii, która przegrywa różnicą dwóch punktów. Zapowiada się, że mecz będzie wyrównany do samego końca!
Rudy Gobert znów z góry! Świetna zmiana tego zawodnika.
Sergio Llull w indywidualnej akcji daje Hiszpanom pierwsze punkty w tej kwarcie.
Wsad Rudy'ego Goberta i Trójkolorowi znów odskakują na początku kwarty!
Air ball Sergio Rodrigueza za trzy punkty, który domaga się od sędziów piłki dla Hiszpanii.
Francja wraca na prowadzenie, za sprawą Florenta Pietrusa.
Serge Ibaka za trzy niecelnie i pierwsza kwarta kończy się remisem, choć Francuzi prowadzili 8:0.
Na listę strzelców wpisał się też Pau Gasol, nieomylny na linii rzutów wolnych.
Rudy Fernandez do Marca Gasola i Hiszpania na prowadzeniu! A było przecież 0:8.
Na parkiecie pojawił się Serge Ibaka, który od razu zdobył dwa punkty dla swojej drużyny.
Boris Diaw za trzy rzuca idealnie, lecz z linii już ma tak dobrze nie idzie - 0/2.
Navarro znów za dwa!
"La Bomba" za dwa, czyli Juan Carlos Navarro i Hiszpania goni wynik.
Thomas Heurtel ma już na swoim koncie dwie asysty, a dopiero połowa pierwszej kwarty.
Trzecia trójka Francji i znów Boris Diaw!
Trybuny oszalały, bo Rudy Fernandez zdobył pierwsze punkty dla gospodarzy.
Co za początek Francji! Już 8:0 - Hiszpania ma 0/4 z gry.
Druga trójka Trójkolorowych! Tym razem Joffrey Lauvergne. Hiszpania prawie 3 minuty bez kosza.
Boris Diaw za trzy i Francja otwiera wynik spotkania.