• 19 : 22
  • 23 : 21
  • 29 : 21
  • 22 : 31
Koniec meczu! Brązowy medal dla Francji - to największy sukces Trójkolorowych w historii ich występów na mistrzostwach świata!
Nicolas Batum 2/2 i już tylko sekunda! Czy Litwa coś więcej wskóra?
Jonas Valanciunas 2/2 z linii, a wcześniej raz pomylił się Nicolas Batum! 4 sekundy do końca.
Presji nie wytrzymał Simas Jasaitis, jakże doświadczony zawodnik! Tylko 1/2 z linii.
Tym razem 2/2 z linii Borisa Diawa. Jak długo potrwa jeszcze taka nerwowa gra na linii rzutów wolnych?
W odpowiedzi również bezbłędny Renaldas Seibutis. Czas dla Francji.
Faul za faul. Thomas Heurtel ponownie bezbłędny. 12 sekund do końca.
Renaldas Seibutis 2/2 z linii - medal rozstrzygnie się w tym elemencie.
Nerwówka na linii rzutów wolnych. Thomas Heurtel tym razem celnie oba rzuty. Czas dla Litwy.
Adas Juskevicius 2+1 i już tylko jeden punkt mniej Litwy! Co za końcówka!
Thomas Heurtel 0/2 z linii! Czy Litwa jeszcze to wykorzysta?!
Adas Juskevicius 2/2 z linii, ale czy na pogoń nie jest za późno? Czas dla Francji.
Francja tego meczu już nie przegra! Thomas Heurtel 2/2 z linii!
Znów Boris Diaw! Czy to będą rzuty na wagę zwycięstwa?
Boris Diaw! Francja na prowadzeniu, czas dla Litwy.
Remis po 80! Kto zdobędzie brąz?!
Jonas Valanciunas 2+1! Cóż za mecz podkoszowego Litwy. Czy on będzie bohaterem spotkania?
Jonas Valanciunas tanio skóry nie sprzeda. Lider Litwy ma już 20 punktów.
Francja wraca na prowadzenie! Punkty Borisa Diawa.
Litwa przekroczyła już limit fauli - to może być kluczowy element w końcówce spotkania.
Remis! Trójka Batuma i punkty Joffrey'a Lauvergne'a i mamy po 75!
Już tylko trzy punkty straty! Niezawodny Nicolas Batum i czas dla Litwy.
Lepszy początek Francji, która stara się odrabiać straty. Trafił Boris Diaw.
Kapitalna końcówka Renaldasa Seibutisa, który ostatecznie dał Litwie prowadzenie różnicą siedmiu punktów po trzech kwartach.
Kolejna trójka Litwy, tym razem Renaldas Seibutis.
Jonas Valanciunas będzie MVP tego spotkania jeśli Litwa wygra. Teraz podkoszowy wsadził piłkę z góry i ma 18 punktów.
Kapitalna odpowiedź Litwy w postaci dwóch trójek! Najpierw Martynas Pocius, a chwilę potem Paulius Jankunas. Najwyższe prowadzenie Litwy.
Jak trwoga to do Nicolasa Batuma. Już tylko dwa punkty mniej Francuzów.
Kapitalna gra Litwy, która powiększa przewagę. Tym razem 2/2 z linii Jonas Maciulis.
Jonas Valanciunas zdobywa kolejne punkty, już ich ma 14.
Kolejna trójka Litwy! Donatas Motiejunas i już cztery punkty przewagi. Czas dla Francji.
Tym samym odpowiada Adas Juskevicius - prowadzenie zmienia się co chwilę.
Bohater ćwierćfinału Thomas Heurtel zdobywa pierwsze punkty w spotkaniu i Francja powraca na prowadzenie.
Renaldas Seibutis zdobywa pierwsze punkty w meczu i wyprowadza Litwę na prowadzenie.
Nicolas Batum z 13 punktami jest liderem Francji, oczko mniej dla Litwy zdobył Jonas Valanciunas.
Po wyrównanej pierwszej połowie Francja prowadzi z Litwą różnicą jednego punktu. Sprawa brązowego medalu jak najbardziej otwarta.
Obie drużyny przekroczyły już limit przewinień, dlatego wykonują sporo rzutów wolnych.
Boris Diaw potrafi także zdobywać punkty, co właśnie udowodnił.
Rudy Gobert i Mickael Gelabale skuteczni, dzięki czemu Francja odskoczyła na cztery oczka. Co ciekawe, Boris Diaw ma już cztery asysty, a wcale rozgrywającym nie jest...
Jonas Valanciunas ma już 10 punktów - jest najskuteczniejszym zawodnikiem Litwy.
Jonas Valanciunas i po długim czasie znów mamy remis. Ten mecz będzie wyrównany do samego końca!
Na lidera Litwinów wyrasta dzisiaj Martynas Pocius, który trafił tym razem za trzy punkty.
Nicolas Batum i Joffrey Lauvergne grają kapitalnie! W sumie mają już 24 punkty!
Batuma do Joffrey'a Lauvergne'a i Francja osiągnęła pułap 30 punktów. Obaj grają dzisiaj znakomicie!
Co z tego, skoro Nicolas Batum ma już 10 punktów! Świetna forma snajpera Portland Trail Blazers.
Martynas Pocius za dwa i Litwa goni Francję.
Joffrey Lauvergne i Nicolas Batum zdobyli 15 z 22 punktów Francji.
Dobry szybki mecz. Po trójce Nicolasa Batuma Francja prowadzi 22:19 po pierwszej kwarcie.
Nicolas Batum efektownie z góry!
Antoine Diot za trzy i Trójkolorowi znów odskoczyli Litwie.
Pierwszy błysk gwiazdy Francji - Nicolasa Batuma, który popisał się akcją 2+1.
Jonas Maciulis trafia i już mamy remis.
Joffrey Lauvergne ma już 7 punktów i 5 zbiórek! Czy Francja ma też innych zawodników?
Rezerwowy Paulius Jankunas popisał się akcją 2+1.
Joffrey Lauvergne nie do zatrzymania! Wszystkie jego siedem punktów na początku spotkania!
Jonas Valanciunas wykorzystał swoje umiejętności gry pod koszem i zdobył pierwsze punkty dla Litwy.
Joffrey Lauvergne za trzy! Cóż za początek środkowego Trójkolorowych. Litwa ponad 2 minuty bez zdobyczy punktowej.
Pierwsze punkty w meczu zdobywa francuski center Joffrey Lauvergne.
Pierwsze piątki obu ekip bez zmian w porównaniu z meczami ćwierćfinałowymi. Pytanie dla Litwy - kto zatrzyma niesamowitego w piątek Nicolasa Batuma?
Mecz Francja - Litwa to rewanż za ubiegłoroczny finał EuroBasketu. Kto tym razem sięgnie po brązowy medal?