Puchar Polski koszykarzy: Final Eight Pucharu Polski koszykarzy
16 lut 2017 18:00
40:00

Koniec. Stelmet BC Zielona Góra zdecydowanie wygrywa i jako pierwszy melduje się w półfinale Final Eight!

37:40

Po czasie Twarde Pierniki popełniły dwie prost straty, a efektownym wsadem popisał się Zamojski powiększając przewagę Stelmetu do 21 punktów

34:39

Wiśniewski wybrał piłkę Djurisiciovi, ale nie zdołał umieścić piłki w koszu... w odpowiedzi Dragicević wymusił faul Sulimy i wykorzystał dwa rzuty wolne

2
33:10

Cztery oczka z rzędu Twardych Pierników, ale efektownie nad koszem pofrunął Przemysław Zamojski studząc zapędy rywali

3
31:58

Dwie minuty za nami i wynik ruszył w końcu James Florence

1
31:29

Minuta gry minęła, a wynik stoi w miejscu, co z pewnością cieszy tylko Stelmet BC

2
30:00

16 - tyle punktów przewagi ma Stelmet BC przed decydującą kwartą meczu

3

Przerwa dla Artura Gronka, Stelmet BC będzie miał 7 sekund na swoją akcję po rzutach wolnych Łukasza Wiśniewskiego

2
1
30:00

Ponownie trafił Djurisić i Stelmet BC osiąga rekordową przewagę w tym meczu

3
29:03

Florence pod kosz do Hrycaniuka. "Bestia" skutecznie i losy meczu powoli się chyba rozstrzygają...

1
27:55

Weaver ciągnie za uszy Twarde Pierniki, ale po drugiej stronie zabójczo skuteczny Djurisić

3

Przerwa dla Jacka Winnickiego, Stelmet BC ma już 14 punktów więcej od Polskiego Cukru

23:23

Gdyby nie Weaver, Polski Cukier dawno straciłby już jakiekolwiek nadzieje na sukces

1
22:51

Kapitalnie szukają się zielonogórzanie - tym razem z topu pod kosz podanie Koszarka do Dragicevicia

20:32

Polski Cukier rozpoczął od straty, ale w odpowiedzi z czystej pozycji spudłował Kelati

1
komentarz

Już za parę chwil wracamy do gry. Jeżeli Polski Cukier chce wrócić do meczu, musi zdecydowanie poprawić skuteczność

1
20:00

Łukasz Koszarek równo z syreną czasu akcji... zza łuku i Stelmet BC ma 12 punktów przewagi po pierwszej połowie

1
1
19:02

Twarde Pierniki pudłują z linii rzutów wolnych co też ma wpływ na rezultat

2
18:21

Maksym Sanduł właśnie wyprowadził z nerwów Jacka Winnickiego pudłując spod samego kosza

2
17:19

Djurisić zebrał piłkę pod atakowanym koszem i trafił zza łuku - Stelmet BC ponownie ucieka

2
16:47

Sprytny Kelati z autu zza linii końcowej i jest on pierwszym zawodnikiem z dwucyfrową zdobyczą punktową

2
15:28

Wiśniewski kapitalnie obsłużył podaniem Weavera pod sam kosz, a temu nie pozostało już nic innego, jak tylko trafić

1
14:27

James Florence wkręcił w parkiet Obie Trottera, a trójką odpowiedział na to Łukasz Wiśniewski

1
13:40

Obie Trotter z akcją 2+, pierwsze punkty dołożyli też Jure Skifić i Tomasz Śnieg i już tylko -4 na koncie Polskiego Cukru

1
12:28

Stelmet BC ma sto procent w skuteczności rzutów równo z końcową syreną czasu akcji - teraz zza łuku trafił James Florence

2
12:06

Zielonogórzanie naprawdę solidnie bronią i Twarde Pierniki nie mają otwartych pozycji