"Predator". Fani pod wrażeniem Polaka

46-letni Radosław Słodkiewicz wciąż imponuje monstrualnymi mięśniami. Tym razem znany polski kulturysta pokazał swoje potężne ramię i biceps.

IK
Radosław Słodkiewicz podczas treningu bicepsów Instagram / instagram.com/radek_slodkiewicz/ / Radosław Słodkiewicz podczas treningu bicepsów
"Zawsze na pompie" - napisał w mediach społecznościowych Radosław Słodkiewicz. Kulturysta na zdjęciu jest w trakcie treningu bicepsów z hantlami, które ważą 16 kg.

Słodkiewicz ćwiczenie wykonuje w koszulce na ramiączka, dlatego w oczy od razu rzuca się jego potężnie wyrzeźbiona ręka (zobacz niżej).

Pod wrażeniem jego postury są fani i koledzy po fachu. "Predator", "Jest moc", "Prawdziwy profesjonalista", "Ikona Kulturystyki" - czytamy w komentarzach pod zdjęciem.

Słodkiewicz jest jednym z najpopularniejszych kulturystów w Polsce. W dorobku ma m.in. trzecie miejsce wywalczone na mistrzostwach świata w 2008 roku w kategorii do 100 kg. Po karierze pozostał w branży i aktualnie przygotowuje do występów na scenie młodszych kulturystów.

W ostatnich latach Słodkiewicza można spotkać również na freakowych galach MMA. Jego bilans to 0 zwycięstw i 2 porażki. W debiucie przegrał z Krystianem Pudzianowskim, a przed rokiem musiał uznać wyższość Akopa Szostaka.

Czytaj również:
"Ból, który sprawia mi satysfakcję". Zobacz nagranie
"Proszę Jezu, pomóż mi". Dramat legendy

ZOBACZ WIDEO: "Nie mam zamiaru tego ukrywać". Gamrot zaszalał po walce
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×