"Nie interesuje mnie to". Lawina komentarzy po tych słowach

Michal "Krizo" Krizanek nie przestaje zaskakiwać swoich fanów. Słowacki kulturysta wyjawił, że... nie jest zainteresowany występem na scenie Mr Olympia.

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Michal Krizanek Instagram / www.instagram.com/ifbbmichalkrizokrizanek / Michal Krizanek
"Rywalizacja w Mr Olympia nie interesuje mnie, dopóki nie skończyłbym tam na dobrym miejscu" - stwierdził Michal "Krizo" Krizanek na nagraniu udostępnionym na Instagramie (patrz poniżej).

Słowa słowackiego kulturysty, który zdaniem niektórych ekspertów ma najlepszą sylwetkę spośród wszystkich zawodników na świecie spoza IFBB Pro League, wywołały lawinę komentarzy.

Internauci w zdecydowanej większości nie zgodzili się z "Krizo". Ich zdaniem, Słowak mógłby walczyć o podium prestiżowych zawodów Mr Olympia już w tym roku (impreza odbędzie się w dniach 15-18 grudnia w Las Vegas).

ZOBACZ WIDEO: Co z trenerem Lecha? Nie wszystkim podobają się treningi

"Obecnie jesteś najlepszy", "Tak prezentuje się mistrz Mr Olympia 2022", "Widzę cię na najwyższym stopniu podium Mr Olympia", "Ależ masz moc. Przecież ty możesz to wygrać!", "TOP 3 masz pewne" - to tylko wybrane opinie fanów.

"Krizo" do tej pory czterokrotnie rywalizował w Arnold Classic Europe Elite Pro, gdzie cztery razy zwyciężył, pozostając niepokonanym w tych zawodach.

Zobacz:
"Tak trzeba żyć". Działo się w sieci po nagraniu dziennikarki Polsatu
Kulturysta zdradził szokujący sekret. Nie uwierzysz, ile jajek spożywa każdego dnia

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×