Kulturysta zdradził szokujący sekret. Nie uwierzysz, ile jajek spożywa każdego dnia

Kulturyści słyną z tego, że spożywają znacznie więcej niż przeciętny człowiek. Ten sportowiec jednak wszystkich zszokował, gdy zdradził, jak dostarcza organizmowi białko.

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Fernando Torraca Instagram / Na zdjęciu: Fernando Torraca
Fernando Torraca to amerykański kulturysta pochodzący z Florydy. Ciężary dźwiga od dziewiętnastu lat, a dzięki sumienności i pracowitości dorobił się efektownej muskulatury. Utrzymanie takiej sylwetki jednak do łatwych nie należy.

Jedna sprawa to treningi, a druga to odpowiednia dieta. Kulturyści pochłaniają ogromne liczby kalorii każdego dnia. Torraca codziennie spożywa od siedmiu do nawet dziesięciu posiłków dziennie.

Ostatnio jednak wywołał wielką sensację, gdy poruszył kwestię dostarczania organizmowi białka. Fernando jest zwolennikiem tradycyjnej metody, więc po prostu je jajka. Wszystkich jednak zszokowało, że codziennie... zjada ich 100!

W jednym z filmów pokazał zakupy. Do ogromnego kosza zapakował 400 jajek. Potem fani zauważyli, że w każdym jajku oddziela białko od żółtka, a to drugie zawsze ląduje w koszu.

Dlaczego białko dostarcza tylko za pomocą jaj? Jak przyznał, białko w proszku mu nie smakuje. Z kolei po kurczaku lub rybach czuje się wzdęty.

Jest jak maszyna! "Bestia" z Ukrainy budzi podziw >>

Musi przejść operację. Zobacz, co się stało z jego bicepsem >>

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: tenisistka rozczuliła fanów. Pokazała wyjątkowy trening
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×