"Zabójcze łapy". Ma najlepsze ręce współczesnej kulturystyki?

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / www.instagram.com/ifbb_pro_michalkrizokrizanek / Michal Krizanek
Instagram / www.instagram.com/ifbb_pro_michalkrizokrizanek / Michal Krizanek
zdjęcie autora artykułu

Michal "Krizo" Krizanek pochwalił się w mediach społecznościowych migawką, na której widzimy, jak pręży muskuły. Internauci nie szczędzili mu pochwał.

W tym artykule dowiesz się o:

"Zabójcze ręce Krizo. Droga do Mr Olympia (najbardziej prestiżowe zawody kulturystyki i fitness na świecie - przyp. red.). Szalone bicepsy" - napisał na swoim instagramowym profilu Michal "Krizo" Krizanek, słowacki kulturysta i zawodnik IFBB Pro.

Na zamieszczonym filmiku (patrz poniżej) "Nowy Hulk", bo tak nazywają Słowaka fani, prezentuje swoje potężne ramiona i bicepsy. Widok robi ogromne wrażenie.

"Monstrum", "Tak wygląda przyszły mistrz Mr Olympia", "Zabójcze łapy", "Największe ramiona spośród obecnie rywalizujących", "Bicepsy porażają", "Ależ on jest potężny", "Ma najlepsze ręce współczesnej kulturystyki!" - to tylko kilka wybranych opinii internautów.

Za Słowakiem udany sezon w IFBB Pro. Krizanek zajął 12. miejsce w swoim debiucie w Mr Olympia 2022. Eksperci wróżą mu wielką karierę na scenie kulturystycznej.

"Myślę, że osiągnęliśmy nasze cele i za rok będzie to zupełnie inna kwestia" - zapowiedział "Krizo" w jednym z postów na Instagramie.

Zobacz: Aktorzy, którzy byli sportowcami - rozpoznaj ich na zdjęciach! "Ciężka praca popłaca". Pokazał jak wyglądał 4,5 roku temu

ZOBACZ WIDEO: Ten kibic oszalał. Zobacz, co zrobił w trakcie meczu

Źródło artykułu: WP SportoweFakty