Co za forma! Kolejne zwycięstwo Natalii Kaczmarek

Natalia Kaczmarek podczas mityngu lekkoatletycznego w Marsylii potwierdziła świetną formę. Znów nie miała sobie równych.

PS
Natalia Kaczmarek Getty Images / Na zdjęciu: Natalia Kaczmarek
Natalia Kaczmarek znakomicie radzi sobie na bieżni w sezonie 2022. W Ostrawie pobiła swój rekord życiowy w biegu na 400 metrów (50,16 s), a niedawno sięgnęła po złoty medal mistrzostw Polski.

Utalentowana lekkoatletka się nie zatrzymuje. W środę okazała się najlepsza w międzynarodowym mityngu w Marsylii. Co ciekawe, uzyskała czas identyczny, jak w finale mistrzostw Polski (51,25 s). Kolejne zwycięstwo zawdzięcza doskonałemu finiszowi.

Z bardzo dobrej strony w Marsylii zaprezentowała się również Anna Wielgosz, która z czasem 2:01,87 jako pierwsze wbiegła na metę biegu na 800 metrów.

Z Francji z uśmiechem na twarzy wyjedzie też z pewnością Eliza Megger. Polka zajęła czwarte miejsce w rywalizacji na 1500 metrów, ale co najważniejsze - ustanowiła nowy rekord życiowy (4:04,55).

Wśród mężczyzn szóstą lokatę w biegu na 800 metrów zajął Kacper Lewalski (1:47,62). Z kolei piąty w zmaganiach trójskoczków był Adrian Świderski (15,92 m).

Lewandowski przekazał znakomitą wiadomość. "Do trzech razy sztuka"