Wstrząsające wideo. Mistrz świata pobity i wrzucony do morza

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Patrick Smith oraz Twtitter/ Do.Biblical.Justice / Na zdjęciu Anderson Peters, w kółku kazdr z wideo z jego pobiciem
Getty Images / Patrick Smith oraz Twtitter/ Do.Biblical.Justice / Na zdjęciu Anderson Peters, w kółku kazdr z wideo z jego pobiciem
zdjęcie autora artykułu

Dramatyczne obrazki z Grenady. Mistrz świata w rzucie oszczepem Anderson Peters został pobity przez pięciu mężczyzn i wrzucony do morza. Sprawę skomentował już premier kraju.

W tym artykule dowiesz się o:

Przed kilkoma tygodniami Anderson Peters został mistrzem świata w rzucie oszczepem. 24-letni sportowiec po powrocie do swojej ojczyzny został pobity i wrzucony do morza przez pięciu mężczyzn.

Stało się to, kiedy przebywał na statku Harbor Master Cruises. Nagranie ze zdarzenia obiegło już media społecznościowe, a można je zobaczyć na końcu artykułu. Widzimy na nim pobitego sportowca, który został uderzony kilka razy.

Jak podaje Grenadyjski Komitet Olimpijski na szczęście zawodnikowi nie stało się nic poważnego, a doznał on jedynie kilku niegroźnych urazów. Organizacja potępiła napaść na mistrza świata.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: co za widoki! Polka zaszalała w USA

W podobnym tonie wypowiedział premier Dickon Mitchell. - Widziałem wideo kłótni, w którą wmieszana była sportowa ikona naszego kraju i mistrz świata, Anderson Peters. Jestem zaalarmowany i zasmucony tym, co zobaczyłem - powiedział polityk w oświadczeniu.

- Wciąż nieznane są fakty dotyczące zdarzenia, ale wszystkie osoby zaangażowane współpracują z policją w śledztwie, które, mam nadzieję, będzie szybkie - dodał Mitchell.

Czytaj więcej: Reprezentant Polski nie powalczy o medal mistrzostw Europy. Przegrał z kontuzją Poważne problemy reprezentanta Polski. "Nie mogłem chodzić i siedzieć"

Źródło artykułu: