Karolina była "jedną z najpiękniejszych lekkoatletek". Tak wygląda dziś

Karolinę Kołeczek nie bez powodu okrzyknięto przed laty "jedną z najpiękniejszych polskich lekkoatletek". Dziś ma 31 lat. Zobacz, jak wygląda.

DB
Karolina Kołeczek Getty Images / Lintao Zhang / Staff / Na zdjęciu: Karolina Kołeczek

Karolina Kołeczek to polska lekkoatletka specjalizująca się w biegach przez płotki. Na koncie ma m.in. dwa medale młodzieżowych mistrzostw Europy, wywalczone w 2013 i 2015 roku. Do tego jest wielokrotną mistrzynią Polski.

Przed laty okrzyknięto ją "jedna z najpiękniejszych polskich lekkoatletek". Zwracano uwagę na jej wysportowane ciało i zniewalający uśmiech. Mimo upływu lat - dziś Kołeczek liczy sobie 31 wiosen - tych dwóch elementów nie można jej odebrać.

Choć uśmiech pewnie znikał z twarzy wtedy, gdy borykała się z kłopotami zdrowotnymi. W pewnym momencie obawiano się nawet, że może zakończyć karierę. Sprawa była poważna, bo zdiagnozowano u niej zakrzepicę. Musiała przerwać treningi.

- Było mi bardzo przykro, moment podjęcia decyzji o rezygnacji z sezonu był niezwykle trudny. Lata wyrzeczeń i poświęceń nie wystarczyły na udział w igrzyskach - mówiła Kołeczek WP SportoweFakty.

Zakrzepica na szczęście ustąpiła, jednak potem na kilka miesięcy słuch o wielokrotnej mistrzyni Polski i szóstej zawodniczce mistrzostw Europy w Berlinie trochę zaginął. W końcu wróciła jednak na bieżnię i znów jest czynną sportsmenką - kilka tygodni temu zajęła 4. miejsce w Halowych Mistrzostwach Polski.

Zobacz, jak wyglądała kiedyś, a jak wygląda dziś Karolina Kołeczek na poniższych zdjęciach:

kiedyś:
Getty/Lintao Zhang / Staff Getty/Lintao Zhang / Staff

dziś:

Czytaj też:
Dziś jest uwielbiany przez miliony Polaków. Poznajecie?
Rodzice byli gwiazdami lat 90. w Polsce. Julia wyrosła na piękną kobietę

ZOBACZ WIDEO: "Cudowna dziewczyna". Tymi zdjęciami Brodnicka zachwyciła


Marcin Gortat po raz pierwszy opowiada o pożegnaniu z tatą. "Kiedy ścisnął moją dłoń, prawie zgniótł mi kości". ZOBACZ PREMIEROWY ODCINEK PROGRAMU "ŻYCIE PO ŻYCIU"
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×