Renata Pliś, Danuta Urbanik - Halowe Mistrzostwa Świata w Portland - Transmisja TV, stream online, gdzie obejrzeć?

Zdjęcie okładkowe artykułu:
zdjęcie autora artykułu

Renata Pliś i Danuta Urbanik będą w piątek reprezentować nasz kraj w Halowych Mistrzostwach Świata w Portland. Drugiego dnia imprezy nie zabraknie występów innych Polaków. Transmisja TV i stream online. Gdzie obejrzeć te zmagania?

Renata Pliś i Danuta Urbanik, 1500 metrów, Halowe Mistrzostwa Świata w Portland - dzień drugi na żywo

Relacja z drugiego dnia Halowych Mistrzostw Świata w Portland rozpocznie się o godzinie 18:30 czasu polskiego. Transmisja TV w Eurosport i TVP Sport. Stream online w Eurosport VOD i sport.tvp.pl. Relacja na żywo w WP Sportowefakty.

Piotr Lisek z brązowym medalem

Pierwszego dnia zmagań w ramach Halowych Mistrzostw Świta w Portland, Piotr Lisek zdobył brązowy medal w skoku o tyczce. Polak potwierdził tym samym swoje wysokie umiejętności. To trzecia wielka impreza sportowa z rzędu, z krążkiem tego koloru dla naszego tyczkarza.

Szansa na kolejne dobre występy naszych rodaków już w piątek. W kwalifikacjach do finału w biegu na 1500 metrów udział wezmą Renata Pliś i Danuta Urbanik. Start obu pań zaplanowany jest w okolicach godziny 21:35 czasu polskiego.

W kwalifikacjach biegu na 60 metrów udział weźmie Remigiusz Olszewski. Wyścig z udziałem Polaka ma odbyć się około godziny 22:25 czasu polskiego.

W piątkową noc odbędzie się finał konkursu pchnięcia kulą. Michał Haratyk weźmie udział w tej konfrontacji. Jeśli ufać odległościom, które w trakcie tego sezonu notował Polak, to ten powinien zająć drugie miejsce. Jego rekord wynosi 21,35 m. Lepszy wynik od niego ma tylko Kurt Roberts ze Stanów Zjednoczonych. Ten konkurs ma odbyć się o godzinie 2:45 czasu polskiego.

Halowe Mistrzostwa Świata w Portland - dzień drugi na żywo / 18.03.2016, godzina 18:30 / Transmisja TV od 18:30 w Eurosport i TVP Sport. Stream online w Eurosport VOD i sport.tvp.pl. Relacja tekstowa w WP SportoweFakty.

Źródło artykułu:
Komentarze (0)