Justyna Święty, Renata Pliś - Halowe Mistrzostwa Świata w Portland - transmisja TV, stream na żywo. Gdzie obejrzeć?

Zdjęcie okładkowe artykułu:
zdjęcie autora artykułu

Trzeci dzień z Halowymi Mistrzostwami Świata w Portland zaczyna się o godz. 19 polskiego czasu. W sobotę kolejne występy Polaków na żywo. Transmisja TV, stream online. Zobacz, gdzie oglądać.

Justyna Święty, Renata Pliś na żywo, transmisja TV

Przekaz z Halowych Mistrzostw Świata w Portland zaczyna się o godz. 19 polskiego czasu w sobotę. Transmisja TV dostępna będzie w Eurosport i TVP Sport.

Halowe Mistrzostwa Świata na żywo w internecie, stream online

Zmagania polskich lekkoatletów można śledzić również na żywo w internecie. Stream online obejrzysz w Eurosport VOD i sport.tvp.pl. Relacja na żywo w WP SportoweFakty.

Polacy z szansami medalowymi

W sobotę o godzinie 19 zacznie się transmisja telewizyjna i internetowa z Halowych Mistrzostw Świata w Portland. Pierwszych Polaków w akcji będzie można zobaczyć od godziny 19:40. W eliminacjach do finału w biegu na 60 metrów wezmą udział Agata Forkasiewicz i Marika Popowicz-Drapała. Jeśli Polki awansują do półfinałów, to ich występ będzie transmitowany przed godziną 2 polskiego czasu w nocy z sobotę na niedzielę. Finał zaplanowany jest na 3:53.

Kolejne występy naszych rodaków będą transmitowane dopiero w nocy polskiego czasu. Około godziny 1 w nocy z soboty na niedzielę, na bieżni pojawi się Dominik Bochenek. Polak spróbuje swoich sił w kwalifikacjach do finału w biegu na 60 metrów przez płotki.

Justyna Święty weźmie udział w finale biegu na 400 metrów. Start tej konkurencji przewidziany jest na godzinę 2:47 polskiego czasu w nocy z soboty na niedzielę.

W finale biegu na 1500 metrów zameldowały się Danuta Urbanik i Renata Pliś. Transmisję tego startu będzie można oglądać od godziny 3:18.

Trzeci dzień Halowych Mistrzostw Świata w Portland / 19.03.2016, godz. 19:00 / Transmisja TV: Eurosport i TVP Sport. Stream online: Eurosport VOD i sport.tvp.pl. Relacja na żywo w WP SportoweFakty.

Źródło artykułu: