Adam Małysz gratuluje Anicie Włodarczyk: Czasem trzeba się naczekać na sukces

Multimedalista olimpijski w skokach narciarskich Adam Małysz pogratulował Anicie Włodarczyk drugiego tytułu mistrzyni olimpijskiej. - Czasem w sporcie trzeba się naczekać na sukces, ale warto być cierpliwym i uczciwym - napisał na Facebooku.


Michał Bugno
Michał Bugno
Adam Małysz WP SportoweFakty / Tomasz Madejski / Adam Małysz

We wtorek świat obiegła informacja, że mistrzyni olimpijska w rzucie młotem Tatiana Łysenko z igrzysk olimpijskich w Londynie, która została przyłapana na dopingu, straciła złoty medal. W tej sytuacji złoty krążek trafi do reprezentantki Polski Anity Włodarczyk, która w Londynie była druga.

Nasza rekordzistka świata zostanie podwójną mistrzynią igrzysk w zaledwie 58 dni - w sierpniu okazała się bezkonkurencyjna w Rio de Janeiro.

- Gratulacje dla Anity Włodarczyk, która po raz drugi została dziś mistrzynią olimpijską! Dostanie złoty medal za konkurs rzutu młotem w Londynie, w którym zajęła drugie miejsce. (...) Jak widać czasem w sporcie trzeba się naczekać na sukces, ale warto być cierpliwym i uczciwym - napisał na Facebooku Adam Małysz, który sam ma w dorobku cztery medale zimowych igrzysk olimpijskich z Salt Lake City i Vancouver (trzy srebrne i jeden brązowy).

ZOBACZ WIDEO Zrujnowane Zakopane. Następcy Małysza mają pod górkę... (źródło TVP)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×