Ostatni wieczór podczas HME w Glasgow na żywo. Kolejne szanse medalowe

Relację prowadzą : autor:
Mateusz Kozanecki
autor:
Marcin Górczyński

Dziękujemy za uwagę podczas ostatnich trzech dni. To były wspaniałe mistrzostwa dla Polski. Przypomnijmy, Biało-Czerwoni zdobyli 5 złotych i 2 srebrne medale i zwyciężyli w klasyfikacji medalowej!

Skomentuj 0

Sztafety otrzymają swoje medale podczas bankietu dla zawodników, który odbędzie się dziś wieczorem.

Skomentuj 0

Srebrny medal odbierze za moment Sofia Ennaoui.

Skomentuj 0

Po raz czwarty w Glasgow rozbrzmiewa Mazurek Dąbrowskiego.

Skomentuj 0

Dobiegły końca emocje sportowe, ale wciąż przed nami dekoracje. Złoto odbiera właśnie Marcin Lewandowski.

Skomentuj 0

Skomentuj 0

• Uf! Możemy powoli odetchnąć. To był wieczór pełen emocji. Worek z medalami rozwiązał Marcin Lewandowski, który w wielkim stylu wywalczył złoto na 1500 metrów. Kilka minut później srebro na tym samym dystansie wywalczyła Sofia Ennaoui, a wisienką na torcie był triumf sztafety 4x400 metrów kobiet.

Skomentuj 0

Z kronikarskiego obowiązku odnotujmy, że zakończył się konkurs trójskoku mężczyzn. Zwyciężył Nazim Babajew, przed Nelsonem Evorą i Maksem Hessem. Polacy nie startowali.

Skomentuj 0

Niesamowitych emocji dostarczyły "Aniołki Matusińskiego". Najpierw kapitalnie ruszyła Anna Kiełbasińska, następnie swoje rywalki zdeklasowała Iga Baumgart-Witan, a Małgorzata Hołub-Kowalik i Justyna Święty-Ersetic zrobiły swoje i postawiły kropkę nad "i".