Jest w ciąży. Pokazała zdjęcie całemu światu

Wiele razy była określana mianem najpiękniejszej sportsmenki na świecie. Teraz Daria Kliszyna szykuje się do życiowej rewolucji. Okazuje się, że zjawiskowa Rosjanka jest w ciąży.

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Daria Kliszyna Instagram / Daria Kliszyna
Kiedy regularnie startowała w zawodach częściej pisano o jej urodzie, niż o osiąganych wynikach. Dla pięknej Rosjanki było to krzywdzące. Daria Kliszyna ma wprawdzie urodę modelki, ale przez wiele lat była także w światowej czołówce w skoku w dal.

31-latka teraz znika z zawodowego sportu. Za kilka miesięcy urodzi pierwsze dziecko. Radosną nowiną podzieliła się z poczuciem humoru. Na Instagramie zamieściła zdjęcie w stroju kąpielowym, na którym widać zaokrąglony brzuszek. Następnie dodała taki komentarz.

"Nie można żyć pełnią życia, mając pusty żołądek" - napisała wraz z hashtagiem #mojaciąża.

Potem opublikowała zdjęcia z wizyty na baletowym spektaklu "Jezioro łabędzie". Tam jeszcze lepiej widać jej ciążowy brzuszek. Nie wiadomo jednak, kto jest ojcem dziecka, bo Daria mocno chroni swoją prywatność.

Kliszyna od kilku lat mieszka w Stanach Zjednoczonych, ale w rosyjskich mediach zrobiło się bardzo głośno o jej ciąży. Trudno się dziwić, bo lekkoatletka zdobyła dla swojego kraju m.in. dwa halowe mistrzostwa Europy, jeden brązowy medal ME i srebro na mistrzostwach świata. Nigdy jednak nie udało się jej stanąć na podium podczas igrzysk olimpijskich.

Polska gwiazda sportu zachwyciła figurą. Pokazała się w czarnym body >>

Reprezentant Polski wśród uczestników Sanatorium miłości >>

ZOBACZ WIDEO: Jego zjazd robi ogromne wrażenie. Zareagował znany aktor
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×