Szokujący wypadek Rosjanina. Publiczność zamarła z przerażenia [WIDEO]

Podczas organizowanych przez Jewgienija Pluszczenkę pokazów na cześć Władimira Putina ucierpiał 18-letni Jewgienij Siemienienko. Młody łyżwiarz miał duże problemy ze wstaniem z lodowej tafli.

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Jewgienij Siemienienko YouTube / Кваксель / Na zdjęciu: Jewgienij Siemienienko
Legenda łyżwiarstwa figurowego - Jewgienij Pluszczenko - organizuje w ostatnich tygodniach pokazowe zawody "Union of Champions". Zawodami są tylko z nazwy, bowiem to istny wiec propagandowy, którego celem jest poparcie inwazji rosyjskich wojsk na Ukrainę.

Podczas pokazowych jazd w Sankt Petersburgu doszło do groźnego upadku z udziałem Jewgienija Siemienienko. 18-letni łyżwiarz figurowy nie utrzymał równowagi po poczwórnym skoku. Upadł na lód i uderzył o taflę głową. Był to dopiero początek jego problemów.

Siemienienko nie potrafił później wstać z lodu, kilka razy się przewracał. Gdy już opanował równowagę, to był tak zagubiony, że aż wypadł z lodowej tafli. Nie był w stanie kontynuować swojego występu.

Łyżwiarz został z lodowiska zabrany na noszach i odwieziony do szpitala. Tam przeprowadzono badania, w trakcie których zdiagnozowano wstrząs mózgu i liczne krwiaki na głowie, ale wykluczono poważne urazy - informuje sport24.ru.

Po upadku Siemienienki - ósmego solisty igrzysk olimpijskich w Pekinie - na lodowisku zapanowała absolutna cisza. Z propagandowego święta nic nie wyszło. To kolejne zawody z serii "Union of Champions", której organizatorem jest Pluszczenko. Poprzednio pokazowe jazdy odbyły się w mieście Tuła.

Wypadek Jewgienija Siemienienki:

Czytaj także:
Wstrząsająca opowieść sportowca. "Mieszkaliśmy w piwnicy, gdzie były 43 osoby"
Czeska legenda wyzywana przez Rosjan. Zdania nie zmienia. "Trzeba ich wykluczyć"

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×