KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Jacek Fajfer zwyciężył w Częstochowie

W sobotnie popołudnie, w trakcie zawodów I rundy Indywidualnego Pucharu Polski, rozegrano czwartą rundę rywalizacji pucharowej o tytuł nieoficjalnego Indywidualnego Mistrza Polski w klasie 50 ccm.
Dawid Cysarz
Dawid Cysarz

Poraz drugi w tym sezonie walczyli oni o Puchar Prezesa UŚKS Speedway Częstochowa - Marka Latacza. Tym razem jego zdobywcą okazał się reprezentujący GUKS Speedway Wawrów - siedmioletni Jacek Fajfer.

W 10-biegowym turnieju wywalczył on 14 punktów, wyprzedzając po zaciętej walce o jedno "oczko" reprezentanta WSM Chełmiec Wałbrzych - Jakuba Isańskiego. Trzecie miejsce zajął kolejny z wałbrzyszan - Oliver Zabrzeski (9 punktów).

Klasyfikacja - Turniej 50 ccm o Puchar Prezesa UŚKS Speedway Częstochowa:

1. Jacek Fajfer (GUKS Speedway Wawrów) - 14 (2,3,3,3,3)
2. Jakub Isański (WSM Chełmiec Wałbrzych) - 13 (3,3,2,3,2)
3. Oliver Zabrzeski (WSM Chełmiec Wałbrzych) - 9 (3,2,1,u,3)
4. Jakub Piątek (WSM Chełmiec Włbrzych) - 9 (2,1,2,2,2)
5. Sebastian Borszcz (MKMŻ Rybki Rybnik) - 5 (u,0,3,1,1)
6. Marcel Fabisiak (WSM Chełmiec Wałbrzych) - 5 (1,1,1,2,0)
7. Oskar Zabrzeski (WSM Chełmiec Wałbrzych) - 4 (1,2,0,0,1)
8. Paweł Trześniewski (MKMŻ Rybki Rybnik) - 0 (w,ns,ns,ns,ns)

Bieg po biegu:
1. OL.ZABRZESKI (60,84), J.Fajfer, Fabisiak, Borszcz (u3)
2. ISAŃSKI (59,84), Piątek, Os.Zabrzeski, Trześniewski (w/2min)
3. J.FAJFER (60,40), Os.Zabrzeski, Fabisiak, Trześniewski (ns)
4. ISAŃSKI (58,94), Ol.Zabrzeski, Piątek, Borszcz
5. BORSZCZ (59,72), Piątek, Fabisiak, Trześniewski (ns)
6. J.FAJFER (58,22), Isański, Ol.Zabrzeski, Os.Zabrzeski
7. ISAŃSKI (61,50), Fabisiak, Ol.Zabrzeski (u2), Trześniewski (ns)
8. J.FAJFER (61,28), Piątek, Borszcz, Os.Zabrzeski
9. J.FAJFER (58,75), Isański, Borszcz, Trześniewski (ns)
10. OL.ZABRZESKI (59,88), Piątek, Os.Zabrzeski, Fabisiak

NCD: Jacek Fajfer - 58,22 sek. w 6 wyścigu

Sędziował: Zdzisław Fyda (Kraków)
Widzów: około 120

Poniżej przedstawiamy pełną aktualną klasyfikację generalną po rozegraniu czterech rund:

1. Jacek Fajfer (GUKS Speedway Wawrów) - 75 pkt.
2. Jakub Isański (WSM Chełmiec Wałbrzych) - 68 pkt.
3. Oliver Zabrzeski (WSM Chełmiec Wałbrzych) - 60 pkt.
4. Jakub Piątek (WSM Chełmiec Wałbrzych) - 54 pkt.
5. Sebastian Borszcz (MKMŻ Rybki Rybnik) - 51 pkt.
6. Oskar Zabrzeski (WSM Chełmiec Wałbrzych) - 38 pkt.
7. Paweł Trześniewski (MKMŻ Rybki Rybnik) - 37 pkt.
8. Marcel Fabisiak (GUKS Speedway Wawrów) - 37 pkt.
9. Damian Wagner (GUKS Speedway Wawrów) - 20 pkt.
10. Maksymilian Bieniek (UŚKS Speedway Częstochowa) - 19 pkt.
11. Jakub Majda (WSM Chełmiec Wałbrzych) - 13 pkt.

Do zakończenia rywalizacji w klasie 50 ccm pozostały do rozegrania jeszcze 4 rundy, które odbędą się w następujących terminach:

5 runda - 25.08.2012 (Gdańsk)
6 runda - 26.08.2012 (Gdańsk)
7 runda - 02.09.2012 (Rybnik)
FINAŁ - 22.09.2012 (Bydgoszcz)

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. prasowa
Komentarze (3)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×