Walka "Pudziana" o pas KSW? Mistrz wagi ciężkiej przemówił

To co niektórym wydawało się kiedyś nierealne, może zrealizować się w najbliższych miesiącach. Mariusz Pudzianowski po efektownej wygranej z Michałem Materlą jest blisko walki o pas KSW wadze ciężkiej. Aktualny czempion jest na "tak".

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Mariusz Pudzianowski Instagram / Mariusz Pudzianowski / Na zdjęciu: Mariusz Pudzianowski
Od kwietnia 2018 roku nieprzerwanie na tronie wagi ciężkiej w KSW zasiada Philip De Fries. Choć styl walki Anglika nie porywa, to żaden z dotychczasowych pretendentów nie zdołali znaleźć sposobu na pokonanie 36-latka. Ten już sześć razy obronił tytuł.

Mariusz Pudzianowski zszokował świat MMA, nokautując w pierwszej rundzie walki wieczoru KSW 70 Michała Materlę. 45-latek z Białej Rawskiej odniósł piąty z rzędu triumf w zawodowej karierze. Czas na walkę o tytuł?

Chętny do konfrontacji z "Pudzianem" jest Phil De Fries. Anglik po gali w Łodzi napisał na Facebooku: "Mogę walczyć z tym kolesiem", zamieszczając zdjęcie Polaka.
Walkę o pas może otrzymać też fenomenalny Ricardo Prasel, który podczas KSW 70 poddał Daniela Omielańczuka. De Fries także pozostaje otwarty w kwestii pojedynku z "Alemao".

Czytaj także:
Młody talent robi furorę w KSW. Zobacz w akcji odkrycie polskiego MMA [WIDEO]
Wielka sprawa! Polak w walce wieczoru UFC

ZOBACZ WIDEO: Brutalny nokaut. Cios idealny! "Skleił się z twarzą!"
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×